Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan van megsértödve a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan van megsértödve a barátnőm?

Figyelt kérdés

A csajom már rég óta meg akarja nézni az egyik edzésemet, de én nem szeretném, hogy lássa. Az egész csapatban én vagyok a legrosszabb. Azért én vagyok mert én a versenyzőkkel edzek de én nem vagyok versenyző. Jóval lassabb vagyok az edzőtársaimnál és nem szeretném, hogy ezt lássa. Mármint azt, hogy mindenki megelőz engem. A másik meg az, hogy én nem vagyok nagy szám, de az összes edzőtársamnak kockás a hasa, nagy a válla stb, de nekem nem, és attól félek, hogy megtetszik neki egy edzőtársam.... és tegnap összevesztünk ezen és azzal "köszöntünk el", hogy: "akkor ha nem akarod, nem megyek el b@2dmeg!" És becsapta az ajtöt elöttem.....

Amúgy én semmit sem szoktam neki megtiltani, a barátnőivel is simán elengedem bulizni, de nem szeretném, hogy megnézze milyen béna vagyok....

Egyébként tudja, hogy béna vagyok, mert sokat mondok neki, de nem szeretném, hogy lássa is.... szerintettek?


2017. jún. 28. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el, lehet, hogy csak te érzed bénának magad. Ő csak az ő ,,cuki" barátját fogja benned látni
2017. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt alábecsülöd magad szerintem.

Másrészt mi az ,hogy elengeded bulizni?? Bocs de én az ilyen megfogalmazásokon mindig felhúzom magam ,mert nem vagy az anyja vagy a főnöke hogy ne engedhetnéd el. oda megy ahova akar. Ha nekem lenne most barátom és azt mondaná ,hogy "elenged"/"elmehetek" stb rögtön dobnám is ki (kis túlzással).

Nyilván tetszel neki és ezért van veled. Engedd meg neki egyszer.

Az önbizalmadon pedig próbálj javítani

2017. jún. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Igazából mindkettőtök oldala megérthető. Te félsz, hogy majd lenéz, ő pedig szívesen megnézné, hogy hogyan játszol. Remélem nem csak mellébeszéltél, és elmondtad neki, hogy miért is nem szeretnéd ha elmenne. Ezek után viszont, szerintem szedd össze magad és engedd el az edzésedre.


1.) Ha eddig elengedted bulizni, a barátnőivel, akkor ott sokkal nagyobb eséllyel lép majd félre, minthogy megtetszene neki az egyik edzőtársad


2.) Téged szeretne látni, nem a többit. Lehet hogy máskor nem lát ilyen környezetben, és kíváncsi (tudat alatt) hogy hogyan is kezeled a helyzetet.


3.) Ha ennek ez lenne a vége, amitől félsz, az előbb vagy utóbb megtörténik. Bárhol megtetszhet neki más, bárhol csalódhat majd benned, és kiábrándulhat


Ezzel csak azt mutatod meg hogy felvállalod a dogot, és annak ellenére hogy te vagy a legrosszabb nem szégyelled, mert amit értékelnie kell az az erőfeszítés amit megteszel, hogy jobb legyél.

2017. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kapásból mondom neked, hogy nyugodtan.

Hidd el, a tudat, hogy figyel és néz, nem kicsi adrenalint fog felszabadítani benned.


Csak egy példának az én esetem:

Futásban sose voltam a leggyorsabb, a 200m-t is épp hogy 35-50-es átlagokkal futottam le (attól függött persze, hogy a jobb térdem mennyire bírta a hirtelen növés miatt).

Ha épp ott volt a a lány aki akkor tetszett nekem... ja... Simán megfutottam a 30 alatt...


BTW, egyáltalán elmondtad neki azt, hogy szerinted milyen vagy az edzésen és, hogy ezért nem szeretnéd ha elmenne?

2017. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tsubaki126 válasza:
100%
Üljetek le és beszéljétek meg. Mond el neki te hogy érzel miért nem akarod. Plusz ettöl hogy megtetszik neki az egyik társad nem kell félni ő szerintem azért megy hogy téged lásson.
2017. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!