Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » És még ő van megsértődve!...

És még ő van megsértődve! Jogosan?

Figyelt kérdés

A napokban vettem észre egy cikket a nemi herpeszek/betegségekről és rájöttem hogy nekem is hasonló kinövéseim vannak, amit érdemes lenne szakemberhez vinni.

Megmutattam anyámnak aki azt mondta "nekem is szokott ilyen lenni mestruáláskor" és hozzámvágot egy doboz kamillateát hogy ettől elmulik. Persze nem. Tovább nyagattam, a lépése az volt, hogy felment a feminára, megnézett 3 oldat a súlyos (!) nemi betegségekről (mert biztos súlyos betegsége van egy 14 éves szüznek, az Istenért sem gomba, vagy szemölcs -.-") és közölte hogy mutassam meg újra mert akkor "nem figylet". Ott állunk hogy én utolsó mencsvárként tekintek rá, megmutatom neki, ő meg konkrétan le se kokálja, másnak meg kéri -.- a végén kiborult a bili és szembesitettem azzal hogy milyen borzalmas, és hanyag anya, és hogy egy szobanővény több figyelmet kap mint én.



2015. nov. 22. 08:27
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
* és persze erre jött, hogy neki ma pont névnapja van és hogy milyen figyelmes vagyok, hogy ezzel köszöntöm fel, és most fél napja sirdogál, mert szembesitettem azzal hogy mit gondolok rolla, és hogy az én szemeben megbukott mint szülő
2015. nov. 22. 08:28
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
meg kellett volna kérni, hogy kiserjen el nőgyógyászhoz. de szerintem egyedül is elmehetsz.
2015. nov. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
57%
Ezért még nem bukott meg mint szülő. Rosszul esett, hogy nem vett komolyan, oké, de lehet fáradt volt, a feje tele minden félével, és azt gondolta, csak a neten olvastál valamit és most hipochonder vagy. Ne kezdj hisztibe emiatt és ne rúgd fel a kapcsolatod vele. Kérd meg, hogy támogasson, mert komolyan gondolod, aggódsz és kísérjen el dokihoz. Hidd el, melletted fog állni.
2015. nov. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
27%

Mi lenne, ha befejeznéd a hisztit, és bocsánatot kérnél tőle?! NEM bukott meg, mint anya, szülő...

Egyébként nem anyucit kéne nyaggatni, hanem fogni a motyód és elmenni orvoshoz! Ha már a sértegetés megy... liba!

2015. nov. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

3- liba a ****

Az a baj hogy falun élek és a legközelebbi rendelő ugy jó 20 pecre van, és elöbb beutaló kell a háziorvastól, és a gyogyszereket igy kikell venni...


Amugy nem ez a téma, hanem jogos volt-e a kiakadás, elvégre semmibe vett

2015. nov. 22. 08:58
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem kell beutalo nogyogyaszhoz. én évek óta járok és csak időpontot kell kérni.

20perc szerintem nem olyan sok, nekem ennyit megerne az egészségem. de te tudod.

2015. nov. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%

Az elején herpeszt vizionáltál. Aztán már gombát.

Csak hogy tudd, ha herpeszre gyanakodtál, jogosan keresgélt anyud a súlyos betegségek közt, a herpesz ugyanis az. Erre te fel vagy háborodva, hogy de neked biztos nincs, csak gomba.

Most akkor kia zizi?

2015. nov. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Szerinted mert akarok nogyogyaszhoz menni! -.-" nyilvan hogy o eldontse hogy mi is. Mert en tudom hogy ott lent nincs rendben, de nyilvan nem tudom most neked elmondani a fajtajat is...
2015. nov. 22. 09:23
 9/32 anonim ***** válasza:
92%

Ti ezt komolyan gondoljátok, amit írtok? Mégis kihez forduljon egy 14 éves lány a problémáival, ha nem az anyukájához. Persze 14 év élettapasztalattal egyből meg kell tudnia állapítani, hogy herpesz, szemölcs, vagy akármi. Ha én lennék az anya helyében:


1. Fontosabb lenne a lányom egészsége, mint a névnapom.

2. Elgondolkodnék a fürdőszobai higiéniánkon, mert ha nekem van, és a 14 éves szűz lányomnak is, akkor ott jó eséllyel tőlem indult a probléma, nem mástól kapta el.

2015. nov. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
70%
most ezt a kérdést naponta fel fogod tenni???
2015. nov. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!