Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti miket csináltok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti miket csináltok a fiú barátaitokkal? (Nem olyan fiú barát, hogy barátság extrákkal).

Figyelt kérdés
Egy kis sztori: van egy nagyon jó lány barátom, akivel voltunk tegnap moziban. Eleinte semmi fura nem történt, egy kevés szexista vicc, de semmi komoly, aztán amikor bementünk a moziba, akkor hozzám bújt. Átölelt, a fejét a vállamra rakta. Aztán én rácsaptam egyet a combjára, ő közelebb bújt. Aztán csak puszilgattuk egymást, nyakon, arcon, kézen. Aztán hagyta, hogy úgy érjek hozzá a melléhez, hogy nem "gyömöszölöm". Ééés end! Ennyi történt. Mondta, hogy testvérek vagyunk és ezért puszilgatott, de a többivel mi van? Erősen hozzám búj, puszilgat, harapdált..... a kérdésre is válaszoljatok pls és a történetre is!

2017. jún. 28. 21:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igazából hülyéskedünk,programokat szervezünk és ugratjuk egymást

Köszönésnél a legtöbb fiú haverommal pacsizok vagy kezét fogok,a közelebbi fiúbarátaimat köszönés nélkül,búcsúzásnál meg esetleg különleges alkalmakkor megölelem,de kb ennyi

Olyanokat amiket leírtál sose csinálnék egy szimpla haverral,szerintem bejössz a csajnak vagy csak kíváncsi a reakciódra (amit valamelyik előző válaszoló írt)

2017. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Köszönésnél*

Kezet fogunk*

Elírásokért bocsi teló javítgatja

Amúgy egyik haveromat pl ovi óta ismerem de soha nem öleltem meg,de még kezet sem fogtam vele...vagy pacsi vagy távolról Intek neki.

Előző válaszoló voltam

2017. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!