Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor kivel mit és hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor kivel mit és hogyan is kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Teljesen össze vagyok zavarodva. Van 3 lánybarátom akikkel elég érdekes szituációk léptek fel. Mindegyik a legjobb barátjának tart. Legyen a három lány A, B és C. A-val egészen jóban vagyok (inkább voltunk), amíg ő nem kezdett el mással haverkodni rám pedig sz@rni, ergo én is mással barárkoztam. Próbálja mentegetni a kapcsolatot, de mindig veszekedés lesz a vége, szerintem A-ról ennyit. B-be szerelmes is voltam (talán még vagyok is), aki C-vel legjobb barát. B-nek elmondtam mi van, sok minden nem lett belőle csak egy "legjobb barátok forever". Na most C elkezdett felém közeledni, ő is legjobb barátjának akar (én meg csak szépen csendben eltűröm hogy mindenki csak barátnak akar...), de B elkezdett féltékenykedni, hogy nem akarja hogy nagyobb barátság (vagy esetleg más) alakuljon ki köztem és C között. Megértem miért akarja ezt B, de miután visszautasított és legjobb barátja lettem, miért zavarja az, hogyha én más lánnyal is barátkozok? (ahol mellesleg nem is én kezdeményeztem)

Röviden:

A-val velejéig romlott a kapcsolat, sokat már nem várok. B-t még mindig szeretem de nem viszonozza, ellenben a legjobb barátom (akármennyire is fáj belül, nem akarom elveszíteni). C (aki B legjobb barátja) elkezdett közelíteni (de ő is csak barátként :T) amire B irigy lett.



2017. ápr. 26. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Sosem voltam jó matekból (A,B,C) :D
2017. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Huhaaa... Szerintem A-t hagyd. Úgy látszik már nem is vagytok igazán barátok. Inkább C-vel kellene foglalkoznod, mert ha B-t nem érdekled csak õ maradt. Esetleg az is elõfordulhat, hogy B elkezd féltékenykedni C-re és így újra barátok lesztek.
2017. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az A kilőve.

B-t hagyd, vagy csak barátkozz vele, de ne olyan "közel" :D

C-vel foglalkozz, és akkor ha B-nek nagyon nem teszik ez a dolog, akkor őt is hagyd ki. Ha eddig nem kellettél neki, akkor ezután sem fogsz

2017. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!