Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így belém fog szeretni valaha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így belém fog szeretni valaha bárki?

Figyelt kérdés
Anorexiás voltam és depressziós. Sok vágásomnak látszik még a helye, de már semmi bajom, normális ember vagyok, normális életem van. Nagyon meghízni nem tudok, mert nem megy feljebb a súlyom, de már nem látom magam kövérnek. Nagyon tudok szeretni, és a barátaim mellett szükségem lenne egy párra, de ilyen múlttal félek, hogy senkinek nem fogok kelleni.
2017. júl. 11. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2017. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy komolyabb okot sem látok ami miatt ne lehetne kapcsolatod valakivel.

Szerintem egyik sem számít. Amúgy sem a múltat kell nézni hanem a jövőt.

Én magamból indulok ki, szóval ezek a tulajdonságok egyáltalán nem kizáró okok.

2017. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem sem zavarna, ami elmult az elmult
2017. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd a múlton már nem lehet mit tenni, ez van, megtörtént az ami megtörtént, a lényeg hogy azon már túlléptél, változott a helyzet pozitív irányba. Aki a múltad miatt utasít el az felejtős. Minden ember életében főleg múltjában vannak sötét foltok ezek megtörténtek, de ha túl estél azokon és már nem kattogsz rajta akkor lesz majd párod! Nyugodj meg, légy türelmes és járj nyitott szemmel.
2017. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ami történt veled az már a múlté.

Ha valaki ezt nem tudja elfogadni, akkor még nagyon éretlen.

2017. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonló a sztorim nekem is, szóval nem zavarna, talán jó is lenne a hasonló múlt miatt. :)
2017. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!