Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretem, de ő elhagyott. Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de ő elhagyott. Mi lesz most, fogok még szeretni valaha mást?

Figyelt kérdés
A barátommal egy éve voltunk együtt,távkapcsolatban,hétvégi találkozásokkal.A nyarat szinte teljesen együtt töltöttük,minden jól működött,nagyon boldogok voltunk és egy életre terveztünk egymással. Az utóbbi hónapokban sok volt a konfliktus és csak én próbáltam érdemben javítani,bár sok vita miattam alakult ki. Szóval hibás vagyok én is,de rendbe akartam hozni,ő pedig már nem. Szakított,aztán meggondolta magát,azt mondta,hozzuk helyre,majd megint szakított,mondván ez már sose lesz jó. Én bármit megtennék érte,ahogy sokmindent meg is tettem,de neki elmúlt a rózsaszín köd és nem érti,hogy ez sose tarthat örökké,olyan lángolás nincsen egy életen át(neki én vagyok az első,én már megtapasztaltam,hogy a kezdeti láng előbb-utóbb elmúlik,de attól még értékes marad a kapcsolat). Mindenben passzoltunk és most tanácstalan vagyok,félek,hogy már senkit nem fogok így szeretni,vagy az iránta érzett dolgok nem múlnak el. Ő sem tudja igazán megindokolni,miért nem akarja folytatni. Mit tehetnék most? (19 évesek vagyunk mindketten)
2016. ápr. 18. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy pont ez a baj, Te voltál az első. Rájött, hogy van egy csomó nő rajtad kívűl, tapasztalatot szerzett,megjött az önbizalma, most nekiáll csajozni, hódítani. Valljuk be, ritka, ha egy férfi élete első barátnőjével éli le az életét.

Próbálj meg tovább lépni, sajnos mást nem tehetsz. Ki fogod heverni, leszel még szerelmes, de idő kell hozzá. Kitartás!

2016. ápr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fruzs33 ***** válasza:
Ugyanabban a cipőben járok én is mint te.Èn úgy próbáltam elfelejteni,hogy összejöttem màssal.De hidd el ez sem volt jó megoldás. Ezt magadban kell rendbe tenned. (amúgy most ismét szingli vagyok )
2016. ápr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat csak a házasságnak tesz jót (már amikor jót tesz), a szerelmi kapcsolatnak nem.
2016. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen,fogsz.

FÉRFIT keress,ne fiút.

2016. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akinek mennie kell az megy. :)

Fogsz talalni mast, hidd el.

Pihend ki szepen, ne bujj el a sarokba sirni, jarj ki baratnokkel es az ido meggyogyit. :)

2016. ápr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te szegény! Mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet. Az életed során még sokszor fogsz ilyennel találkozni, úgyhogy egyszerűen csak tedd magad túl rajta.
2016. ápr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!