Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejöhetek neki? 15/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhetek neki? 15/L

Figyelt kérdés

Van / volt egy osztálytársam (most ballagtunk) akivel szinte mindig jóban voltunk de sosem lelkiztunk mindig csak hülyéskedtünk , és egyszer rámírt és elmondta hogy mennyire hiányzom neki és én vagyok az aki a legjobban hiányzik neki az osztályból ( ő amúgy egy nőcsábász 1000baratnőjr volt már) és ezen csodálkoztam mert mindenkivel jóba volt és volt egy legjobb lány barátnője ( régóta joba vannak és olyanok mintha tesok lennének) de mégis azt írta hogy én fogok hiányozni a legjobban...

de ezelőtt volt már pár dolog , csapkodta a fenekem (persze nem vagyok hülye hogy engedtem, pofont kapott érte) és mimdig tok perverz volt amikor a közelébe voltam

Meg ha szomorú voltam ő mindig jött és kérdezte miaz

És volt egy " kisebb balesetem" és ő volt az aki mindig mellettem volt és segíteni próbált

És nekem ő már korábban bejött és akkor tudta de én letagadtam szerintem jobb is hogy nem mondtam el...

szóval szerintetek van esélyem nála?



2017. júl. 18. 23:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Kérlek ilyen 17 èv felettiek ne írjatok priivátba nem szeretnék senkivel sem ismerkedni max a korosztályommal!!! Remelem az épp elméjű emberek megértik hogy miért nem szeretnék! Köszönöm
2017. júl. 18. 23:31
 2/8 anonim ***** válasza:

letagadtad hogy tetszik neked...valószínűleg bejössz/bejöttél neki, de lehet csak haverként, főleg miután letagadtad hogy tetszik neked

17f

2017. júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki. Nem nagy baj, hogy letagadtad, hiszen ha tényleg komolyan bejössz neki, úgysem adja fel:)
2017. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem adta fel meg akkor van esélyed nála.

Ha lenne még kérdésed akkor szívesen leírhatod nekem privát üzibe is ;)

15/f

2017. júl. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Azt írtad, hogy "nagy nőcsábász." Győződj meg róla, hogy másnak nem írt-e hasonló üzenetet, ez nekem nagyon gyanús.
2017. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom, hogy neki bejöhetsz-e, de nekem lehet, hogy bejönnél :D :P Sose lehet tudni.
2017. júl. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

15 évesen ne akarj semmit.

Mi értelme egy rövid kapcsolatnak?

Jó van van mikor egy év kettő de istenem 15 évesen? Ha fáj már jön a depresszió meg a bezárkózás! Nem azt mondom hogy rossz csak meg van az ára mindenek!

2017. júl. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem is jöhet a privát, ha van kédésed :)

15/F

2017. júl. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!