Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti ezen változtatnátok valamit?

Ti ezen változtatnátok valamit?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, 160 cm. Három és fél éve 64-65kg voltam, de aztán vegetáriánus lettem és szép lassan, olyan másfél év alatt lement rólam 14kg. Nagyon örültem, mert egész életemben mindig volt rajtam, főleg a combjaimon felesleg.

Aztán elköltöztem külföldre és nagyon megváltozott az étrendem és fél év alatt híztam 8-9 kg.

Egy hónapja végül nagyon elhatároztam magam, hogy fogyok kicsit.

És kb. így néz ki az étrendem:

Reggelire általában 300-400ml saját készítésű smoothiet iszok.

Ebédre az előző napi vacsora maradékát, vagy egy barna magvas zsemlét eszek, vaj nélkül csak zöldségekkel.

Uzsonnára gyümölcsöket.

Vacsorára sok zöldségből készült ételt, quinoa-t, bulgurt, néha tésztát, édeskrumplit és hüvelyeseket (borsó, bab, lencse)

Ha esetleg még éhes lennék eszek még gyümölcsöt, vagy egy kis szójajoghurtot saját készítésű müzlivel (hozzáadott cukor és zsír/olaj nélkül)

Most már nem eszek állati termékeket sem és a nagyon feldolgozott alapanyagokat is kerülöm, amennyire lehet (hozzá olajok, zsírok, cukor, fehér liszt...).

Ezen kívül heti 4-5ször megyek edzőterembe, ahol 1-1,5 órát töltök, attól függöen, hogy milyen fáradt vagyok. Mindig elégetek (általában lépcső gépen) 300kcal-t, ezen kívül izmozok (has, hát, comb, fenék, karok és vádli) és a végén mindig nyújtok.


A célom 50 kg, 59 kg-ról indultam és jelenleg 56 kg vagyok.



2017. júl. 17. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj. Ne hidd azt, hogy elhízott vagy (bocsi ha nem hitted azt, csak sokan úgy gondolják) tehát ha nem sikerül ne ess kétségbe. de szerintem ez nagyon határ eset kéne ehhez azért még egy kis kaja, de am. minden ok, ha biztos ideális az az 50kg, mert kicsit kevésnek TŰNIK, de te tudod
2017. júl. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Annyit változtatnék, hogy nem enném ennyire össze vissza a könnyebben és nehezebben emészthető dolgokat... a nap első felére koncentráld a könnyen emészthető zöldséget/gyümölcsöt, aztán a nap hátralevő részére a rizst, quinoát, ilyeneket.
2017. júl. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!