Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Öngyilkos akar lenni miattam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkos akar lenni miattam? Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most ballagtam el nyolcadik osztályból. Volt egy fiú az osztályomban, aki 8 évig osztálytársam volt. Igazából soha nem volt köztünk semmiféle kapcsolat, összesen ha tízszer beszéltem vele a nyolc év alatt, akkor is max annyit, hol lesz a következő óra. Aztán most ballagás előtt rámírt messengeren, hogy ő mióta meglátott szeret engem, sosem merte bevallani, de most elmondja, mert fél hogy elveszít. Aztán mutatott egy képernyőképet egy mappáról a gépén, ami tele volt a képeimmel, meg mindenféle hozzám köthető dologgal. Hát mit mondjak, elég ijesztő volt... Köpni, nyelni nem tudtam, igazából teljesen lesokkolt. Nem is gondoltam volna...

Aztán elmondtam neki, hogy igazából mi nem is ismerjük egymást annyira, hogy ő ennyire komolyan érezzen, én ezt nem is sejtettem, és amúgyis miért messengeren kell ezt megbeszélni, valamint hogy pont alakulóban van valami, mert pár hónapja már beszélgetek egy sráccal, párszor voltunk is moziban, itt-ott, szóval nagyon sajnálom, majd túl lesz rajtam.

Én tényleg nagyon sajnálom, mert egyébként aranyos fiú, biztosan jól jár majd vele valaki, de én nem érzek és nem is éreztem iránta semmit soha, és nem hiszem, hogy ez meg fog változni.

Aztán annyit írt nekem, hogy akkor öngyilkos lesz, mert már nincs miért élni. Hiába írom le neki, hogy nincs vele semmi baj, és amúgyis csak 16 éves, még hosszú élet áll előtte és biztos lesz valaki, aki szeretne fogja. Nem érdekli, ő akkor is az lesz, azt mondta. A saját ballagásunkra sem jött el, akkor már nagyon megijedtem. Aztán kaptam egy üzenet az anyjától, hogy én rbanc tönkreteszem a kisfiát, meg tűnjek el az életükből, meg minden, de én megpróbáltam a lehető legjobban ahogy tudtam kezelni...

Azóta kapok a sráctól üziket, hogy még meggondolhatom magam, ő nem haragszik ha megváltoztatom a döntésem stb., de már rettenetesen kivagyok, mert ebben a helyzetben akármit csinálok ez nem jó. Mégis mit tudok tenni?


2017. júl. 20. 14:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nézd ,ez az egész tőle csak szimplán egy érzelmi zsarolás ,mert azt hiszi hogy ettől a karjaina fogsz ugrani ,hát NEM!

és a ilyen a felfogása ,már nem akarok szemét lenni de ... AKI HÜLYE HALJON MEG!kell a fenének egy ilyen a világba ,még így is elég szennyalak van mindenhol ,így legalább egyel kevesebb lenne ..

és különben igen..elég hülye hogy megtegye ,de nincs elég töke hozzá..hagyd a francba,nem normális ..

2017. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hirtelen József Attila jutott eszembe, aki már kb. 10 évesen próbálkozott először öüngyilkossággal, majd amikor a sulijában az igazgató lányának (Gebe Márta) kegyeit próbálta keresni, az meg visszautasította, akkor volt 2.kísérlete az öngyilkosságra. Aztán hány nő volt még az életében...

Gebe Márta

Vágó Márta

Szántó Judit

Marton Márta

Gyömrői Edit

Kozmutza Flóra


Szóval a Márták jöttek be neki alapvetően, nem lehet, hogy te is Márta vagy, és egy Attilán gondolkodsz? XD :D

2017. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kivanj neki sok sikert. Viccen kivul.
2017. júl. 21. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mizu kérdező? Sikerült leállítani?
2017. nov. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!