Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? 15 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? 15 éves lány vagyok Lehet nagyon hülyén hangzik de tiszta depresszió vagyok már kb.3 hete Volt egy fiú, (igen a baj általába itt kezdődik) és én nagyon szerelmes voltam belé és még vagyok is

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag a 8.osztályom róla szólt

Ő 7.-be jött akkor még nem tetszett de aztán megfogott benne valami de az utóbbi időben rengeteget sírtam miatta

Játszott velem és én hagytam és nagyon tönkretett engem ez a dolog és senki se tud segíteni

Anyukám ő az egyetlen aki tud de ezeket nem merem neki elmondani mert így is nagyon aggódik értem bár próbálom azt mutatni h minden oké de mégis éjszaka rengeteget sírok miatta és nem tudok aludni

Lehet h nem értitek de én tényleg nagyon de nagyon szerettem ezt a fiút

Azt hiszem ő az első "igazi" szerelmem

és végig csak játszadozott

Nem volt köztünk szex vagy ilyesmi mert hát én nem akartam...de totál ki vagyok és nem tudom mi segíthet

Szerintetek?



2017. júl. 30. 01:05
1 2
 11/13 anonim válasza:
x
2017. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Keress egy rendes fiút. Van olyan is, csak ti nem veszitek észre. Gondolom a legtöbben, akik itt arról írnak, hogy "a fiúk érzéketlen bla bla tuskók", csak az alfahímekről írnak, akik a középpontban állnak, és minden kislány róluk álmodik... Persze, hogy az ilyenek otthagynak titeket, ha nem fekszetek le velük, ti meg azt hiszitek, hogy szerelmesek vagytok, és itt a világvége... Miért, mit vártok? Hogy a fiú megváltozzon miattatok, és csak ti legyetek neki, és törődjön veletek, mint a tündérmesékben?


Vannak ilyen fiúk is, csak nem akarjátok őket észrevenni.

2017. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Huha. Ezek után amiket itt olvastam...nem is annyira sajnálom, hogy még soha nem voltam szerelmes. :D

Legalább kimaradok ezekből az érzelmi hullámvölgyekből.

Amúgy... majdnem egy év elteltével kiszerettél belőle végül?

15/L

2018. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!