Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmmel távkapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel távkapcsolatban élünk. Az utóbbi időben veszekedtunk. Megbántottam, ami miatt szakított velem. Szerintetek váratlanul megjelenjek nála bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés
Gimisek vagyunk, csak fiú barátja van, akikkel ugyan nem találkozik csak írogat velük egésznap. Szóvá tettem, hogy ez nem igazán tetszik. Féltékeny voltam. Mostmár bánom a dolgot, mert elhagyott. Nem veszi fel a telefont és az üzeneteimre flegmán kapok választ. Nem akar még egy esélyt adni. Arra gondoltam, hogy váratlanul odaállitok bocsánatot kérni. Próbáltam tovább lépni, egy ideig nem is gondoltam rá, de most már nem birom tovább. Soha egy lány nem hagyott még ilyen nyomot bennem.

2017. júl. 30. 19:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg tedd, amit a szíved diktál, mert utólag rossz azon morfondírozni, hogy mi lett volna, ha. De próbálj meg közvetlen utána józan ésszel gondolkodni.
2017. júl. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát lehet most az kell,hogy hagyod 1 ideig,aztán meglátod. Hány évesek vagytok?
2017. júl. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
3 hétig hagytam, de csak rosszabb lett. Kiemelte, hogy latni sem akar, valamint tiltott facebookrol par napja. Pedig csak megkerdeztem, hogy "hogy vagy?". Ezek után csak egy hülye menne el, igaz? Akkor hülyén érzem magam😅
2017. júl. 30. 21:55
 14/17 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy kíméld meg magad a megaláztatástól. Ha egy olyen dolog miatt szakít, az sokat elmond arról, hogy milyen éretlen. Ha meg le is tiltott, akkor pláne, hogy hagyd. Majd ha akar valamit keres, de ne ragadj le egy ilyen lány mellett, akinek csak ennyire vagy "fontos".
2017. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :) átgondoltam és igazatok van. Soha egy csúnya szót nem mondtam neki, ellenben ő az összes létezővel megilletett. Nem érdemlem meg, hogy így viselkedjen velem.
2017. júl. 30. 23:38
 16/17 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy idepofátlankodok, de miért mindig azokat használják ki/dobják/ azokkal szórakoznak, akik tényleg szerelmesek lesznek? T.T

Mintha ez az egész egy alapjáraton egyoldalú dolog lenne már.

2017. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 DollarDog ***** válasza:
Utolsó nekem az a tippem hogy aki szerelmes az eléggé befolyásolható is a másik fél által! Und ha a másik fél nem akar komolyabb kapcsolatot akkor csak kihasználja a befolyásolhatósága végett! Szomorú de ez van :/
2017. júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!