Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 20 év körüli fiúk! Ti távkapcs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli fiúk! Ti távkapcsolatban és olyan körülmények között, hogy napi rendszereséggel rengeteg csinos lány vesz körül, megcsalnátok az átlagosan kinéző barátnőtöket, aki rendelkezik némi súlyfelesleggel és már 1 éve együtt vagytok?

Figyelt kérdés

2017. júl. 12. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Majdnem hasonló helyzet lett volna ha összejövünk. Nem csaltam volna meg senki mással.
2017. júl. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Legyen már benned annyi gerinc, hogy szakítasz azzal a lánnyal. Egyáltalán minek vagy vele? Meg mi az, hogy "némi súlyfelesleg"? Ha gebbedt lenne, akkor nem akarnád megcsalni? Ha narancssárga szolis bőrű műribi lenne, nem akarnád megcsalni? Mine krabolod az idejét, amikor egy normális pasi is lehetne mellette, nemcsak egy ilyen kis műmájer búza?
2017. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ha megcsalsz valakit, akkor nem szereted. Peace.
2017. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ja bocsi,én vagyok a lány. a barátom más város egyetemére megy,ezért tettem fel a kérdést
2017. júl. 12. 14:42
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Az sem jelent jót, ha 1 év után ilyen felmerül benned. Bizalomról hallottatok?
2017. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj...ha tényleg csak kis súlyfelesleged van bevállalak,ha van lakásod még oda is költözök,haveer...minden megoldható.
2017. júl. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat minőségétől függ.

Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de senki sem szent, és sokszor elkaphatja az embert a hév, ami jelenthet csókot, szexet vagy folyamatos testi és lelki kapcsolatot, ez persze nem jelenti azt, hogy meg fog csalni, de foglalkozz vele többet (nem betegesen sokat), hogy csökkentsd az esélyeket.

2017. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez most nem attól függ, hogy van az illetőnek súlyfeleslege, meg távkapcsban vagytok e, hanem benne van e az illetőbe a félrelépés szándéka és sajnos senki sem szent, a legtöbb emberrel előfordul ez de nem pont a fent leírtak miatt.
2017. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy megcsal, ha lesz rá lehetősége :D
2017. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!