Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi az ami miatt egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi az ami miatt egy lány megközelíthetetlen lesz számotokra?

Figyelt kérdés
Mi az ami miatt nem mertek oda menni a lányhoz pedig felkeltette az érdeklődéseteket? Mitől lesz valaki megközelíthetetlen? Milyen a temperamentuma, külseje, humora stb....

2017. aug. 1. 15:27
1 2
 1/17 DollarDog ***** válasza:
93%

Félelem! Fél a legtöbb srác hogy be ég a csajnál! Pedig nincs mitől félni főleg ha nem is ismer! Veszteni nem vesztetek semmit! :D max legurittotok pár felest és már is könnyebben megy! De akkor tessék engemet is meghívni pár körre :D

18/F

2017. aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 DollarDog ***** válasza:
90%
A megközelíthetetlenséget csak a csaj flegmasága teheti! Én is azok táborát erősittem akiknek abszolut nem jön be ha a csaj flegmázik,hisztizik stb akkor inkább hagyom is a francba!
2017. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha egy sarkany vigyaz ra, vagy tul magas toronyban lakik....
2017. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

- Ha sosincs egyedül

- Ha túl sok fiú van körülötte

- Egyszerűen valamelyik lányról ránézésre megmondom. Fogalmam sincs,hogy mi alapján dönt így az agyam, de egyszerűen ránézek egy lányra, és rögtön döntök,hogy megközelíthető-e vagy sem. Talán a visszafogottság, ami ránézésre is megnyilvánul. Kedvelem a visszafogott lányokat.

2017. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Utolsó hogy érted azt hogy ránézel és rögtön tudod hogy megközelíthető-e vagy sem?
2017. aug. 1. 15:50
 6/17 anonim ***** válasza:
#5: Leírtam,hogy fogalmam sincs, nem tudok konkrétumot. Megérzés és kész. Azt nem tudom állítani, hogy helyes-e a megérzés, mert ismeretlen emberekről van szó.
2017. aug. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

nem én írtam de tessék, hát aki látod h nagyon kirívóan öltözködik, ott tapad a srácokra ahol lehet, most te el kezdel vele ismerkedni, honnan tudod, hogy nem hagy ott valaki "jobbért" ?

és a visszafogott lányok, azért általában hűségesek, tudnak szeretni, nem csak egy vagy sok közül, hanem annak a lánynak, TE vagy a sok közül. PONT.

remélem segített :)

2017. aug. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Számomra minden lány megközelíthetetlen csúnyától a istennőig. És mivel alapból csalódást okoznék ezért ha véletlenül is lenne esélyem akkor inkább elszalasztanám mert nem éri meg. :/ (jelzem esélyem soha se lesz)
2017. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerem, ha bezsélget valakivel, amúgy meg nemet mond xD
2017. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Pl ha társaságban van, túl szépnek gondolom hozzám, vagy mint ahogy mondták a félelem hogy beégek, de általánosságban beszélve sok függ attól hogy egy srácnak mennyi önbizalma van, én sajnos azok táborát erősítem akiknek nem ártana egy jó adag...

17/F

2017. aug. 5. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!