Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mitől olyan félelmetes a...

Mitől olyan félelmetes a fiúknak egy olyan lány, aki szép, okosnak látszik és majd hogy nem megközelíthetetlen? Az ilyen típusú csaj nálatok valami rémálom?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 23:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
93%
Mert egy okos lány rájön, hogy ők milyen hülyék.
2014. márc. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
Mert általában ezek a lányok nagyon ki is mutatják, hogy ők többek, mint egy átlag lány...És egy "normál" fiú ettől megijed, kevésnek érzi magát, plusz nem is akar annyi energiát ráfordítani, amivel meg tudná hódítani.
2014. márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
100%
Nem rémálom, de ha megközelíthetetlen, akkor minek strapálja magát az ember. Csak a nők hiszik azt, hogy a férfinak örömet okoz, ha összetöri magát egy olyan nő kegyeiért, aki utána le se trágyázza.
2014. márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
Azok a szemét, félrevezető romantikus filmek!
2014. márc. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
61%
Nem félelmetes, de nemvagyok kigyúrt szolizott ecsetfejű metroszexuális álvagány, és mivel nem is tervezek az lenni, ezért inkább nem is fárasztom magam azzal hogy nyaljam a s*ggüket.
2014. márc. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
Egyrészt, mert a tapasztalat alapján ezeknek a lányoknak olyanok is az igényeik, másrészt meg sokszor visszaélnek vele.
2014. márc. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
"Mitől olyan félelmetes a fiúknak egy olyan lány, aki szép(A sminkje mögött), okosnak látszik(ja, látszik xD) és majd hogy nem megközelíthetetlen?" A megközelíthetetlennek tűnő lányok pont azok akiket meg lehet szédíteni pár kedves szóval és minden 2. haverjuk már betette nekik.
2014. márc. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
Nekem minden lány az, mert félős vagyok.
2014. márc. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:
a megközelithetetlent én itt úgy értettem, hogy titokzatos, nehezen enged magához bárkit is közel vagy éppenséggel megválogatja azokat az embereket, akikkel bármiféle kapcsolatot létesít.
2014. márc. 19. 23:39
 10/68 anonim ***** válasza:
Veszélyes dolog ez az "elitizmus", mert mindenki magára veheti, és legtöbben magukra is veszik, hogy ők nem tartoznak a célcsoportba.
2014. márc. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!