Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » őszinten! Szerintetek ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

őszinten! Szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés
na a lenyeg az hogy van egy baratnom. 3-4 napja raktam ki egy kepet.insta-ra.ma meglatta.es nagyon kiakadt.azt mondta hogy allandoan hazudozok neki meg hogy kepzelem ezt hogy ilyet csinalok.ez csak.egy sima kep es en nem ertem hogy miert ilyen.szerintetek normalis?
2017. aug. 2. 11:54
1 2
 1/13 DollarDog ***** válasza:
Fiatalság bolondság :D persze no offense
2017. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi szerepelt pontosan a képen? Lehet, hogy féltékeny típus, és nem szeretné, hogy más lányok nézegessék a képeidet, ami szerintem elég beteges. :D
2017. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy hulyë

Vagy titkolja a parkapcsolatotokat

Vagy szegyell teged

2017. aug. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
egy sima kep..en vagyok rajta egyedul.semmi extra nincs rajta
2017. aug. 2. 12:03
 5/13 DollarDog ***** válasza:
100%
Lehet hogy azt hitte hogy valaki más csinálta rólad a képet vagy hogy akkor valakivel voltál éppen! Azt hitte hogy valami csajjal vagy! De ennek még 1000 másik oka lehet! Legegyszerübb ha őt kérdezed meg hogy miért gondolja így!
2017. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
egy haveromnal voltam (fiu) tudott rola. mondtam neki higy atmegyek.hozza mert szuletesnapja van es azert illik felkoszonteni.(ezert is kiakadt)megkerdeztem tole de ugyan azt mondja allandoan hogy hazudozok ossze vissza
2017. aug. 2. 12:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor szimplán egy idegronccsal szűrted össze a levet.
2017. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 DollarDog ***** válasza:
Akkor a féltékenység áll a háttérben :D leirtak alapján olyan 14 éves lehet! Ha idősebb akkor ott nagy gondok vannak a toronyban! Mikor azt mondod neki hogy elmész valahova ő mindig azt fogja gondolni hogy biztos majd valami csajjal leszel vagy mit tudom is én! Az a lényeg hogy nincs meg a kapcsolatotokban a bizalom amire az egész kapcsolat épülne! Így nem hiszem hogy hosszan tartó kapcsolat lenne ebből :/
2017. aug. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
idosebb mint 14.es arra en is rajottem hogy valami gond van..kb 1.5 eve vagyunk.egyutt
2017. aug. 2. 12:14
 10/13 DollarDog ***** válasza:
Azt ajánlanám hogy szakíts vele! Ennek nincs értelme mert belőled is ahogy fentebb irták "idegroncsot" csinál!
2017. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!