Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak szórakozik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak szórakozik velem, vagy esetleg tetszem neki?

Figyelt kérdés
Már 4 éve ismerek egy fiút és kb. egy éve nagyon kedvelem őt.Nagyon megfogott a személyisége,hogy mindig olyan határozott és sokat viccelődik. Ha beszélgetünk mindig ideges vagyok, kipirul az arcom és felgyorsul a szívverésem,bár szerintem ő ezt nem veszi észre. Sajnos csak heti 1-szer találkozunk,de van ,hogy akkor se. Néha úgy tűnik,mintha én is érdekelném őt. Régebben is mindig kérdezősködött és ő kezdeményezte a beszélgetéseinket (most is),de mostanában egyre furábbakat kérdez,pl. Hogy tetszik-e nekem valaki? és mondta,hogy menjek oda a fiúkhoz és tanácsokat adott,hogy miről beszéljek velük. Sőt azt is mondta,hgy ennyi idősen már kellene,hogy tetszen valaki. Nem tudom ezeket miért mondja,talán csak azért mert egy csendes,szende kislány vagyok? Szerintetek csak hülyít engem?,mert néha olyan kétértelmű a dolog.

2015. okt. 28. 10:51
 1/4 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Rém egyszerű erre ràjönnöd Kedves Kérdező.Ùgymond csapd le a labdàt.Ha következőleg a magànéleted a témàja,meg ellàt a jo tanàcsaival és biztat a pasizàsra,kérdezd meg tőle,hogy 'figyi màr,neked miert olyan fontos,hogy én ismerkedjek?Ès miért akarod,h legyen valakim?'Rögtön levàgod,hogy csak nem sajàt magàra gondol???Kellene lennie valakidnek?Csak nem az ő személyében???Hàt sanszos,hogy DE!!!
2015. okt. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy igazad van,bár nehezen tudom elképzelni,hogy ő bámit is akarna egy ilyen csendes és unalmas lánytól,mint én...
2015. okt. 28. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ne becsüld alá magad, lehet, hogy valakinek pont ez jön be. :) A kérdésedre a válaszom/javaslatom pedig a visszakérdezés, ha felhozza ezt a témát.A lényeg, hogy olyan kérdést sikerüljön neki feltenned amit nem tud könnyen kikerülni és nem tud rá kétes (nem egyértelmű) választ adni ..Remélem tudtam ezzel segíteni. :)
2015. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Már azthittem nem jön több válasz :)
2015. nov. 1. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!