Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány, mit írjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel anno egy iskolába jártunk a szomszédos településen. Nem igazán ismertük egymást, de egyik nap láttam és nagyon megtetszett. Szóval felkeresné, ha tudnám de így marad face.

Lányok, ti minek örülnétek hasonló esetben, vagy valami ötlet.

Persze tudom semmi garancia, hogy ez kölcsönös :)



2017. aug. 5. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
"Szia, szimpi vagy :) Esetleg eljönnél velem (a/az) XY-ba?"
2017. aug. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazából ha szimpatikus vagy neki akármivel ráírhatsz, de szerintem ne egyenesen írd meg neki h akarsz tőle valamit, vagy ismerkedni akarsz mert az túl nyomulós.Kitaláljatsz valami kamu dolgot amivel rá tudsz írni, tök mindegy mi legyen az,csak úgy írd,mintha téged nem a lány, hanem az a dolog érdekelne amivel ráírsz.Persze el kezdtek beszélgetni az adott témáról és utána úgyis jön a többi téma, és tessék: már beszélsz is vele:D
2017. aug. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!