Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha ez a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha ez a fiú tetszik?

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdtem beszélgetni az egyik volt osztálytársammal, találkoztunk is és nagyon jól elbeszélgettünk, eléggé tetszik sajnos. Azért sajnos, mert az egyik barátnőm régebben kavart vele és a sràc elutasította. Nem tudom mekkora nyomot hagyott a baràtnőmben, de úgy érzem én is tetszek a srácnak. Nem szeretném megbántani a barátnőmet de annyira jól érzem magam ezzel a fiúval és régóta vártam már egy normális kapcsolatra.:( mit kéne tennem?

2017. aug. 10. 06:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az nem a te hibad ha a srac elutasitotta a baratnodet.En szerintem nyugodtan randizgassatok mert nincs amiert buntudatod legyen mert nem jartak.Es ha neked tetszik,akkor miert nem?nem elveszed a baratnod pasijat hiszen nem is volt a pasija.De ha te nyugottabb lennel,beszelj a baratnodnek es meseld el hogy tetszik neked a srac,es te is neki.
2017. aug. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért nem mersz a fiúhoz közeledni, mert a barátnőddel közeli kapcsolatot ápoltak/romboltak?


Menj oda a sráchoz, és mond el neki az érzéseid!


Ha minden jól megy, akkor akár, egy tartós kapcsolat is születhet belőle.

Ha nem sikerül a dolog, akkor ez van. Te megpróbáltad!

2017. aug. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Legalább kiderül, hogy igazi barátnő e, ha összejössz a sráccal és örül neki, akkor megbízhatsz a barátnődben, mert egy igaz barát örül a barátjának az örömének. Ha emiatt elkezdene veled csúnyán viselkedni, akkor meg láthatod, hogy nem volt soha igazi barátnőd, mert nem tud örülni az örömödnek és nem is baj, ha nem lesz többet a barátnőd... szóval csak emiatt ne mondj le a srácról, mert lehet életed szerelme :)
2017. aug. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csókolóztunk
2017. aug. 12. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!