Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy végre elfelejt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy végre elfelejtsem? 17/F

Figyelt kérdés
Volt egy lány, akivel majdnem összejöttem, de aztán végül otthagyott valaki másért. Ez már jó pár hónapja volt. Sajnos én nagyon belezúgtam a lányba, és hónapokig másra se tudtam gondolni csak rá. Mostanra nagy nehezen végre nagyjából túl tettem magam rajta. Aztán ma rám írt, hogy nagyon hiányzok neki, meg hogy én tök kedves vagyok meg nem is nézek ki rosszul, meg tök helyes vagyok. És most emiatt föltámadtak a régi emlékek és megint az érzem hogy kezedek belé szeretni újra. Mit tegyek, hogy elfeljtsem? És egyáltalán miért játszadozik velem?

2017. aug. 10. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha esélyt se adsz neki, akkor megbánod ugyan úgy. Hasonló cipőbe jártam már én is és még mindig eszembe jut, de nekem nem volt 2. esély :( 21/F
2017. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha így tett, és most hiányzol neki, akkor csak pótlék vagy neki! Saját magad érdekében hagyd a francba. Összetörte a szíved és most ő keres...gondolom nincs pasija már, hagyd csak ő is gondolkozzon el mit művelt veled... Esetleg találkozz vele és beszélgessetek, de mindenképp várd azt hogy bizonyítson valamit, vagy tegyen érted, különben megint rácseszel vele.
2017. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Ne felejsd el

csalódhatott a màsikba, ès talàn ràjött hogy te vagy az igazi

adj esèlyt neki

2017. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondtatok itt olyat, hogy adjak neki még egy esélyt, de mi van ha játszik csak velem? Mi van ha a végén már megint csak ott hagy? Akkor újra több hónapig fog tartani mire sikerül elfelejtenem.
2017. aug. 10. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy tűnik, hogy vége lett a másikkal most jó leszel te is. Ha nincs ló, jó a szamár is. Szerintem felejtsd el
2017. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!