Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek hogy végre elfelejt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy végre elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve szerelmes vagyok az egyik tanárnőmbe. Azóta volt 3 barátnőm is de egyszerűen nem megy, nem tudom elfelejteni. Most főleg rossz, mert jött egy új osztálytársam, aki egyből kiszúrta ahogy megnéztem a tanárnőt, és mindenkinek elfecsegte hogy nekem tetszik, mire a többiek csak annyit reagáltak, hogy tudják, már tavaly óta. (Tudni kell rólam, hogy ezt soha senkinek, legjobb barátnőmnek se mondtam el...) Szóval ha ennyire egyértelmű, hogy lehet hogy a tanárnő nem szúrta ki? Elég szókimondó és hangulatember, biztos említette volna, sokmindent megbeszélek vele! Na mindegy, hogyan felejtsem el? Az, hogy keressek velem egykorú lányt vagy foglaljam le magam valamivel, az nem segít, nem jött be eddig se...

2016. márc. 19. 01:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Inkább aludjál éjjel 2ora lesz
2016. márc. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bagoly mondja verébnek.
2016. márc. 19. 02:39
 3/14 anonim ***** válasza:

Mert szerinted mit reagált volna rá?

Ő a tanárod és ez egy elég kínos beszélgetés lett volna.


És sajnos nincs annál jobb tanács, amiket az utolsó mondatodban felsoroltál... nem is tudom milyen csodaszert vártok ilyenkor.

Megértem, hogy rossz, átéltem már ugyanezt, de így pár év távlatából már csak legyintek rá.

2016. márc. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Keresd meg a rossz tulajdonságait!
2016. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A legnagyob szenvedésemre is csak legyintek már sok év elteltével, attól még abban a percben kínzás volt!

Vannak rossz tulajdonságai de azokkal együtt szeretem...

2016. márc. 19. 20:35
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jojj ossze valakivel es az majd segit a felejtesben!
2016. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mintha a falnak beszélnék, 3 barátnőm is volt mióta belezúgtam...ez nem segit!
2016. márc. 20. 16:39
 8/14 anonim ***** válasza:
Esetleg valld be neki, mondjuk a leírtak alapján úgyis tudhatja, de talán megbékélsz ezzel azt követően.
2016. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ez nem rossz ötlet!

De...mit fog szólni hozzá? Jó, tudom, én ismerem de mi van ha rosszul reagál?

2016. márc. 21. 21:31
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezt nehéz megmondani, függ persze attól is mennyire toleráns, de ha nagyon leegyszerűsítjük, akkor elég annyira gondolni, hogy mit is tanít, szóval meddig marad melletted?

Egyébként meg az eddigi ismereteid alapján legalább megközelítőleg érezned kell róla, hogy legrosszabb esetben mi történne bár kétlem, hogy visszaélne ezzel.

2016. márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!