Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én tegyem meg aze első lépést?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én tegyem meg aze első lépést? Egyáltalán van még esély?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az utóbbi napokban volt egy kérdésem (nagyon fontos, hogy elolvassátok, másképp nem tudtok válaszolni)


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..


Ezzel a fiúval, akiről szó van ki szeretnél békülni, vagy legalább legyünk köszönőviszonyban. Tudom, hogy ő rontotta el, de én nem akarok tovább haragban lenni vele....én lépjek, vagy várjak? Esetleg most szept. elsején szülinapja van, akkor írjak rá, ha nem keres?



2017. jún. 21. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ki akarsz vele békülni akkor te tedd meg az első lépést
2017. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok!
2017. jún. 21. 15:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ki szeretnél vele békülni, akkor írd meg neki, hogy nem szeretnéd hogy viszonyban legyetek, többet nem szeretnél tőle de haragban sem szeretnél vele lenni. Azért azt iratmegsemmisítő neki, hogy rosszul esett hogy nem igaz dolgokat mondott rólad.
2017. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!