Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » E kategóriában aktív lányok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

E kategóriában aktív lányok! Hogy álltok a GyK-s ismerkedéshez?

Figyelt kérdés
Ha rátok ír egy fiú, és az üzenete(i) alapján szimpatikus számotokra, akkor elképzelhetőnek tartjátok, hogy komolyabbra forduljon a dolog?

2017. aug. 13. 01:02
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
70%
Nem szoktam neten ismerkedni, de igen elképzelhetőnek tartom:)
2017. aug. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek chatelni. Csak azokkal akiket ismerek és ismerem a stílusát. Szóval nem.

14L

2017. aug. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
55%
Elképzelhető.
2017. aug. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek neten ismerkedni, itt meg főleg nem.

16/l

2017. aug. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Bár nem ismerkedésre használom ezt az oldalt. Mondjuk jártam már úgy, hogy valaki az üzenetei alapján nagyon szimpatikus volt, de amikor elkezdtünk facebookon beszélgetni kiderült, hogy valami nem okés vele. Ezért is vannak fenntartásaim az itteni ismerkedéssel. Egy-két kivétellel úgy tapasztaltam, hogy aki gyakorin akar ismerkedni, az vagy valamilyen pszichés problémával küzd vagy pedig csak egy vagyok neki a százból, akivel chatelget, aztán reménykedik, hogy valaki el jut az ágyáig is. (Igen, volt aki ezt meg is írta, pedig napokig tök normálisnak tűnt)

Szóval szívesen ismerkedek, ha valaki ír, de nem tartam valószínűnek, hogy bárkivel is komolyabbra forduljon. Már csak azért sem, mert nem megyek bele távkapcsolatba.

17/L

2017. aug. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
Ha a beszélgetések alapján megkedvel egy fiú egy lányt = ismerkednek, akkor nyilván reménykedik abban, hogy eljut az ágyáig :D Szerintem ebben nincs semmi különös. Hogyha ismerkedtek, akkor meg 1 a kb. 7,4 milliárdból. Épp úgy, ahogyan ő neked :D Ebben sincs semmi különös. Pont attól leszel neki különleges, hogy megismerkedtek, megszeretitek egymást és szexeltek is igen :O :D ...
2017. aug. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
97%
Látom nem érted, hogy mire gondolok. Azzal semmi baj sincs, ha valakit megismerek, összejövünk, aztán jöhet a hancúr. De olyanok ne írogassanak, akik nem is akarnak párkapcsolatot, csak egy jót bszni.
2017. aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
100%

5-ös totál igazad van. Ezért utálok itt ismerkedni, mert teljesen ugyanaz történik amit írtál. Egy nap után nem szeretnék senkivel lefeküdni, vagy senkit nem akarnék leszopni se, emelett nincs kedvem pszichés gondokkal küzdő emberekkel foglalkozni. Egyszerűen az itt való imserkedéseim alapján utáltam meg a neten ismerkedést, bárki rám ír inkább nem válaszolok, mert nem azért vagyok az oldalon hogy ismerkedjek, arra van egy csomó másik oldal ahol azért nagyobb valószínűséggel nem 2 mondat után, arcát nevét nem tudva, lefeküdjek vele. Nekem már nincs kedvem az ilyenekhez, mert tényleg vannak fura esetek, a pszichés gondokról csak annyit hogy azelőtt egy srác azt akarta hogy magassarkúban tökön rúgjam mert kíváncsi volt rá hogy milyen lehet.

16/l

2017. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
Nem mondenki küzd itt pszichés gondokkal, nem mindenki ronda, nem mindenki csak megfektetni akarja a csajokat, hanem megismerni, hogy milyen aztán dönteni mi a további menet. Vannak itt ismerkedös csajok, személy szerint tudok is egyet, aki szívesen kap leveleket, direkt úgy is szokta kiírnia kérdéseit, hogy tuti ráírjon valaki (vele barátság alakult ki). Én itt eddig sok lánnyal ismerkedtem, sok kölcsönös szimpátia alakult ki, de a kettő aki közel lakott, akikkel találkozhatam is volna, azok persze mindketten gázosak voltak :D
2017. aug. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
100%
Azt elhiszem hogy nem mindenkinek vannak pszichés gondjai, vagy csak dugni akarnak, de azért nem is minden második ember normális hosszú távon is. Szerencsés lehetsz ha te normalisabbakkal találkoztál, de gondolom ezen azért közrejátszik az is hogy lányokkal ismerkedtél (nem akarok senkit megsérteni :D)
2017. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!