Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » E kategóriában aktív lányok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

E kategóriában aktív lányok! Hogy álltok a GyK-s ismerkedéshez?

Figyelt kérdés
Ha rátok ír egy fiú, és az üzenete(i) alapján szimpatikus számotokra, akkor elképzelhetőnek tartjátok, hogy komolyabbra forduljon a dolog?

2017. aug. 13. 01:02
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
Már volt aki mondta hogy különbözők picit, illetve amint említettem eddig élőben soha nem állt velem szóba egy fiú sem. 😅
2017. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:

# 40: Valamennyire relatív, de nem teljesen. Van olyan, akire szinte mindenki azt mondja, hogy jól néz ki és olyan is, aki ugyan tetszhet valakinek, de kevesebb embernek.


# 41: A "soha nem állt velem szóba egy fiú sem" ugye nem azt jelenti, hogy te nem próbálkoztál, csak vártad, hogy odamenjen hozzád valaki? Mert ha igen, akkor ennyi erővel én is ronda vagyok, mert nálam se kezdeményezett még élőben lány. :(((

2017. aug. 13. 22:58
 43/57 anonim ***** válasza:
Én adtam jeleket fiúknak, rájuk mosolyogtam, szemeztem velük, és próbáltam a közelükben lenni.
2017. aug. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:

És akkor azt a következtetést vontad le, hogy ronda vagy?

Az nem lehet, hogy a fiú félénk volt kezdeményezni? Vagy nem értette a jeleket? Velem is volt már olyan, hogy rám mosolygott egy lány, de fogalmam se volt, hogy ez most jel akar lenni, vagy csak simán jókedve van, esetleg szimpatikus vagyok neki emberileg, de ennyi. Vagy az nem lehet, hogy csak az adott fiúnak épp nem jöttél be?


Na de lassan elég lesz a kérdésem szétoffolásából, a privát üzenetektől meg irtózol, úgyhogy ha akarsz, tegyél ki erről egy kérdést, én meg ide várom továbbra is a válaszokat az eredeti kérdésre.

2017. aug. 13. 23:17
 45/57 anonim ***** válasza:
"Menjél máshová trollkodni hülyegyerek" akkor ennyi kérdező ? Most akkor szakítol velem te reebanc ? :,(
2017. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:

Én enélkül is rondának látom magam :D

Kérdést meg nem fogok kiírni.

De igazad fejezzük be mert eltértünk az eredeti kérdéstől.

2017. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány éves vagy?:D
2017. aug. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:
Miért kérded? :D
2017. aug. 14. 00:02
 49/57 anonim ***** válasza:
Csak mert tini kategoriahoz kepest eleg osszefuggoen es ertelmesen valaszoltal :D es kivancsi lennek hany eves vagy
2017. aug. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:
18. Lassan itt az ideje, hogy átmenjek felnőttbe, bár néha az is elég gyerekes. :D
2017. aug. 14. 00:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!