Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti beszelnetek egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti beszelnetek egy olyan pasival aki nem az esetetek de viszont van két nagyon drága autója (egy BMW M5-ose meg egy Porsche-Ja ami nagyon vonzó)? Most én ebben a helyzetben vagyok és nem tudom hogy mit csináljak.

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 19:43
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Arról vitázunk, hogy a nők 90%-a csak ezekre hajt, mint te is. Tehát ház, kocsi, pénz. Ő szerinte ez csak nőgyűlölet, de a gyakorlat megint engem igazol ahogy a kérdés is mutatja. :)
2017. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Audi A6 xDDDD

Inkább egy jó kis izomautót vennék ennyiért

2017. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Én is csak azt tudom mondani hogy a penz igenis fontos mivel hiába lehetsz szerelmes és boldog ha nincs amit megenni vagy nincs penz arra hogy elmenj nyaralni vagy csak vacsorázni.
2017. aug. 14. 20:26
 24/42 A kérdező kommentje:

22-es

Hat akkor te vegyél olyan amilyet akarsz

Nekem ez az autó nagyon megfelel nagy tetszik hat és az ára se volt valami alacsony ugyhogy nem cserélném most le semmi pénzért!

2017. aug. 14. 20:29
 25/42 anonim ***** válasza:

Fogd meg magadnak!

Feszíthetsz mellette kocsijában, szexelj vele csukott szemmel.

Ha mást is felszed, örülj, hogy addig sem kell nézned amúgy sen tetsző képét.

2017. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
81%
Azt azért remélem tudod, hogy a kölök a farokra hasonlít nem az autóra....
2017. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Persze hogyne tudnám-.-
2017. aug. 14. 21:07
 28/42 anonim ***** válasza:
Hát hiába van jó autója ha a pasi taszít téged. Szóval ne szórakozz mások érzéseivel és hagyjad.
2017. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Ha csak a pénz miatt kellenek a pasik, hamar hoppon maradsz, csak egy jótanács, nem rossz szándék.


Ismerek egy ilyen nőt, akinek eddig 10 év alatt volt vagy 20 palija, az egyiktől gyereke lett, összeházasodtak, de elvált tőle a férfi, mert rájött, hogy csak a pénze miatt kellett, a nőnek nincs munkája, mert sosem dolgozott, mert ott volt neki a férje pénze, most meg mindig csak a pénzt keresi a pasikban, per pillanat egy 63! éves pasija van, akitől undorodik, de a pénzért erre is hajlandó. A lánya utálja őt, amiért ilyen, alig beszélnek, holott együtt laknak. Nincs is lakásuk, mindig az aktuális pasinál élnek. A pasiktól mindig kapnak rohadt sok pénzt, de azt a nő kapásból elkölti, és NEM A LÁNYÁRA. Magára. Aztán meg ott sír anyámnak, hogy nincs mit ennijük. A nőből egy igazi r.banc lett. Ne akarj már te is ilyen életet 43 évesen...


Remélem kinősz majd ebből, met különben te is így végezheted... És ez nem kamu.

2017. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Ja és hozzáteszem, az a nő életképtelen. Életében nem volt seprű a kezében, azt sem tudja, hogy kell mosni! Konkrétan a 14 éves lánya csinál mindent helyette.
2017. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!