Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti beszelnetek egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti beszelnetek egy olyan pasival aki nem az esetetek de viszont van két nagyon drága autója (egy BMW M5-ose meg egy Porsche-Ja ami nagyon vonzó)? Most én ebben a helyzetben vagyok és nem tudom hogy mit csináljak.

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 19:43
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
28-as nem szorakozom az érzéseivel és azért nem mert ő se érez sokat irántam csak annyit hogy jofejnek tűnök meg örül hogy megismert.
2017. aug. 15. 07:03
 32/42 A kérdező kommentje:

29-30-as ez elég durva!

Nálam nem ennyire komoly a helyzet mert ha lesz egy gazdag pasim én amellett meg ugyanúgy dolgozni fogok.

És a házi munkát és eltudom végezni tehet tudok főzni mosni takarítani meg minden nem hagyom majd hogy a gyerekek csinálja helyettem.

2017. aug. 15. 07:05
 33/42 anonim válasza:
a6 coupe olyan nekem is kell ;)
2017. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Nagyon jo kocsi:)

Én vártam rá nagyon sokat hogy megkapjam de abszolút megérte ennyit várni:)

2017. aug. 15. 15:16
 35/42 Laylah ***** válasza:
Szerintem próbáljatok meg baráti viszonyban maradni, talán az a legjobb megoldás. Ő kedvel téged, mint írtad, de neked nem jön be, erőltetni csak a pénz miatt meg nem érdemes. Nem a kocsikra kell gondolni meg a pénzre, mert bármikor bármi megeshet, a közeljövőben akár egy világháború is kitörhet, ha tönkremennek a cégek, el kell adni az autót, vagy valamilyen oknál fogva ezek megsemmisülnek, akkor máris nem fog kelleni az egész, így meg nincs értelme. Ellenben barátként lóghattok együtt, akár közös nyaralásra is mehettek, vagy elmentek együtt kajálni, ilyenek. Nem kell széttenni a lábad, legyen egy kis eszed is. :)
2017. aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy érzem hogy o többet akar.

Tegnap nem hagyott békén mindig azt hajtogatta hogy ő fel akar hívni akarja hallani a hangon beszélni akar velem meg ilyenek.

Meg tényleg végig azt mondta hogy ő mennyi örül most meg milyen szerencsés.

2017. aug. 15. 19:34
 37/42 Laylah ***** válasza:
Legjobb lenne tiszta vizet öntened a pohárba. Attól függetlenül, hogy úú meg áá, meg gazdag, neked nem jön be, ő viszont emberből van, nem érdemli meg, hogy hülyére vegyék csak azért, mert van pénze.
2017. aug. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Igen mostmár rájöttem. Ma beszéltem vele és elmondtam neki hogy nem érzek iránta semmit és hogy hagyjuk abba ezt az egészet. Szerencsére ő megértette és el is fogadta a döntésemet.
2017. aug. 16. 19:04
 39/42 Laylah ***** válasza:
Helyesen döntöttél. :)
2017. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

Sokkal jobban érzem mar így magam. Így legalább ő is megtudja találni számára az igazit nem rabolom az idejét:D

Es azóta én is találtam magamnak egy másik pasit szerencsére:)

2017. aug. 17. 15:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!