Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nen bírom elfelejteni? 18/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nen bírom elfelejteni? 18/F

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe belezúgtam, de aztán végül nem jött össze a dolog, mert otthagyott valaki másért. De én egyszerűen beleszerettem. Azóta se bírom elfelejteni őt, állandóan rá gondolok, hiába kerestem magamnak sportot meg hobbit, az se tudott lefoglalni, akkor is csak ő járt az eszemben. Próbáltam más lányt keresni a helyére, de egyszerűen nem találtam olyat aki eltudta volna terelni a figyelmemet arról a lányról. Ráadásul egy osztályba járok vele és így folyton őt kell néznem. Probálkoztam azzal is, hogy nem nagyon beszélek vele, de akkor meg szinte elviselhetetlenül hiányzik nekem. Miért van ez? És hogyan tudnám elefelejteni?

2017. aug. 15. 10:28
 1/3 Mádár0218 ***** válasza:
100%

Azért van mert szerelmes vagy belé, elfelejteni csak az idő elteltével fogod vagy találsz valaki mást


Én pl 4 és fél évig nem bírtam elfelejteni életem szerelmét még most se de beletörőpdtem hogy nem fog menni :)

2017. aug. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
alaposan bevésted a csajt a fejedbe.. Ismerős érzés.. de bele kell törődni.. erőszakos nem lehetsz..Keress olyat aki hasonlít rá.. biztos hogy vannak olyanok.
2017. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Törődj bele lassan elhalvanyul az érzés es aztan jön valaki aki jobban fog tetszeni:) ez van sajna de mindig vannak jobbak ezt ne felejtsd el💪🏾
2017. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!