Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gáz? Szerintete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz? Szerintetek is lúzer vagyok?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok ( pár hónap múlva leszek 14) az osztályomból már szinte mindenki "járt" valakivel...Csók is már sokaknak megvolt, az egyik lány már lehet, hogy a szüzességét is elvesztette....de én még nem jártam senkivel...


Aztán szar vagyok tesiből, kevés barátnőm van,a fiúk kicikeznek...én ezt nem értem!!!!


Ja és a közeli ismerősök (főleg felnőttek mondták) azt állítják h szép vagyok, meg azt, h sokkal okosabb vagyok (mármint tájékozottab) a többieknél.

Nem vagyok stréber,a jegyeinek kb. 4-5 (ez az én sulimban normális, nagyon kemény suli)


(Ha a külsőmről is szeretnél részletes leírást vagy esetleg képet, akkor írj priviben.)



2017. aug. 16. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Szia!:) nyugodj meg, 13 évesen csak a buták mennek bele mindenbe. A cikizéseket pedig szard le. Egyszer csak abbahagyják.
2017. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hová fajul a világ.... lassan már az is ciki, hogy 14 évesen szűz vagy?!... 😧


Na mindegy. Egyáltalán nem ciki, inkább legyél büszke rá! Azért meg ne smárolj senkivel, mert "gáz", hogy még nem volt meg.

Azzal csináld akit tényleg szeret és Ő is Téged! 😊

2017. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

13 évesen én is ilyen helyzetben voltam,mint te.Sőt,szerintem még rosszabban.Kevés barátom volt,egy egész osztály cikizett,én is tök béna voltam tesiből. :(

Engem a külsőm miatt is bántottak rendesen,nem voltam egy nagy szépség,meg duci is voltam.

Én voltam az osztály strébere,szinte csak 5-ösöm volt mindenből a tesit kivéve.

Most 17 éves múltam. Vannak barátaim,már nem bántanak. Több dolgot sikerült azóta elérnem,amit szerettem volna.

Engem ezek boldoggá tesz. Nem aggódom csókon, szüzességen,meg ilyen hülyeségeken. :)


Én is azt hittem,hogy nincs kiút ebből,és a legrosszabb dolog ami történhet az emberrel,de nem,ennek is vége lesz.Fel a fejjel,ne foglalkozz velük! :)

2017. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

En 16 eveseb smaroltam eloszor (legalabbis sraccal :D),nem gaz ez :D

17/L

2017. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bárkik is vagytok, imádlak titeket. Örök hála. Visszahoztátok az önbizalmam.ígérem megfogadod a tanácsotokat, szerintem is gázak az osztálytársam...


:-*

2017. aug. 16. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az a gáz, ha valaki ilyen korban már "jár valakivel". 13-14 évesen még bőven gyerekek vagytok. Nem értem minek az osztálytársaidnak kapcsolat a menőzésen kívül. A lányokat még csak-csak megértem, hiszen hamarabb érnek, normális hogy vonzódnak a fiúkhoz, de a fiúk ilyenkor még sehol sem tartanak, sem testileg, sem gondolkodásilag.

Ezekből a "szerelmekből" általában mindig szakítás lesz, mert egyik fél sem elég érett egy kapcsolathoz.


Kérdező, inkább legyél még pár évig szingli, minthogy az éretlen fiúk és a szakítás miatt összetörj és évekig gyötrődj!

2017. aug. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!