Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csáósztok tudtok jo csajozos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csáósztok tudtok jo csajozos dumakat? :D amik bevallnak! 17/f

Figyelt kérdés

#csajozás #duma #bevallik
2017. aug. 23. 11:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem azert kerdezem mert egy nyomi ge*i vagyok csak unatkozom es kivancsi vagyok tudtok e valami jo dumat mert buliba nemszoktam inni mert edzek 1.5eve es ku**a jol akarok kinezni es van egy almom es pia nelkul meg szerintem valami jo duma kene ha odaakarok menni valakihez :P<3
2017. aug. 23. 13:16
 12/16 anonim ***** válasza:

Dugunk?

Most tényleg. Normális lányokat ezzel nem hódítasz meg, a nem normálisakat, meg simán felszeded ezzel. :D

2017. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jajj csak a csajozós dumákat ne :( Erre szerintem a nők 90%-ának a nevében kérlek téged tiszta szivemből :D Persze, jót nevetünk rajtuk, de azért ott van a belső hang, hogy "te jó isten ki ez a kretén és mikor megy végre el innen?"
2017. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Cukor ment a szemembe, vagy te tényleg ilyen édes vagy? :DDDD
2017. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

van egy zsepid?? lehorzsoltam a térdem mikor beléd estem...


amúgy ilyen sablon szövegekkel nem sokra mész, de te tudod

2017. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Te komolyan azt hiszed, hogy a csajozáshoz elég bemagolni pár agyoncsépelt szöveget? A csajok is emberek, kérdező. Érzőbb emberek, mint te magad valaha is leszel. Ha sikert akarsz náluk elérni, akkor az érzéseikkel kell megtanulnod bánni. Megismerni a lelkivilágukat, a gondolkodásmódjukat. Tanulni kell őket! (Kicsit eredményesebben, mint a helyesírást.)
2017. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!