Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány?

Figyelt kérdés
Sziasztok !Létezik olyan lány aki nem az a tipikus flegma magától el szállt valaki ?!Aki jol néz ki normális is,ha találtam is ilyen lányt annak volt baràtja létezik single verzio is ? :) aki szeret romantikázni és még tud szeretni ? Sehol nem találok ilyen lányt merre bujkàlnak ? :) 16/f :)
2017. aug. 24. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
letezik, most talaltam meg 3 hete :)))))
2017. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%

Nem nagyképüségből de azt hiszem én ilyen vagyok. Az igaz hogy szerintem nem nézek ki jól ( nincs önbizalmam).

De a többi amit leírtál stimmel:)

És biztos létezik sok ilyen lány. :)

2017. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%

Létezik. Csak pontos számítások szerint vannak elhelyezve az életedben s fel kell ismerned őket. :D Ezek a lányok általában nem riszálják magukat, neked kell felismerned s megszerezned őket.

Biztos vagyok benne, hogy fogsz találkozni te is párral. :)

2017. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
#2 vagyok azt elfelejtettem hogy a barátnőim is ilyenek;)
2017. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok, habár ugye a szépség relatív.

16/L

2017. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 I noor Y ***** válasza:
100%

Lehet letezik ilyen verzio de meg kell varnod az update- eket

Es az operacios rendszerednek is megfelelonek kell lenni

2017. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
6 végem xdddd
2017. aug. 24. 14:33
 8/17 anonim ***** válasza:

Neha flegma vagyok,de csak akkor ha van ra okom :D

Szoval...szerintem en ilyen vagyok :)

2017. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én ilyen lánynak tartom magam egy kis félénkséggel, gátlásossággal megfűszerezve. Mondjuk kifejezetten szépnek nem mondanám magam, de kinek mi.
2017. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen lány van. Tipikus flegma lány nem nagyon van, ők sem mindenkivel flegmák.


De ha égő vagy, igénytelen, és nem szállsz le róluk, akkor a világ összes lánya flegma lesz veled.


Ha meg, illedelmes, jól öltözött, ápolt, jófej vagy, nem mászol a képébe, akkor azt fogod ide kiírni, hogy "Hová tűntek a flegma lányok?"


Tapasztalatból mondom, pattanásos, kövér, rosszul öltözködő, félénk fiú voltam veled egyidősen, férfi melleim is voltak.


Összeszedtem magam, lefogytam, járok kondizni, kicseréltem a ruhatáram, pattanást megoldottam, férfi mellem megműtöttem, megjött az önbizalmam, és most roppant érdekes módon előre köszönnek az utcán azok a lányok, akik 4 éve nevettek rajtam.


20F

2017. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!