Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha megláttok egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha megláttok egy lányt fiús/fiú pólóban arról ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mi az első ami az eszetekbe jut?

2017. aug. 28. 18:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha normális a ruha, jól áll rajta akkor ugyanmindegy. Csak az a gáz ha ilyen [link]
2017. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem mindegy hogy ki mit hord?
2017. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem gondolnék semmit :D akár még jól is állhat rajta :)
2017. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
8%
De bas.zki miért kell lepontozni? Csak jót lehet írni?! Akkor mi az isten faxának kell kitenni? Ha úgy gondolod hogy menő, jó,mit tom én..Akk fölös megkérdezni
2017. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mivel az egyik legjobb noi baratommal egy mernoki egyetemen ismerkedtem meg (igen, metal parti a hlolgy) ezert ha valaki, en semmi rosszat nem mondhatok :D ez csak egy polo, max annyit jelent, hogy nem h*lye p*csa, hanem van egy stilusa, ami 90%ban eleg jo is lehet :D
2017. aug. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Legyél olyan, ahogy tetszik.


Csak akkor meg ne halljam azt, hogy "A fiúknak csak a rbancok kellenek!."

2017. aug. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,kérdező.Az embereket nem zavarja,ha egy lány fiús pólóban van,csak azt utálják ha egy fiú lányos pólóban van.(ebben nincs semmi logika,de ez az igazság)
2017. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én voltam a 4. válaszoló. Teljesen egyetértek én is a 3. válasszal, csak én ettől függetlenül elmondtam, hogy mire gondolnék, mivel ez volt a kérdés. Egyáltalán nem biztos, hogy ezt gondolnám, ha meglátnálak, csak valamiért egyből arra gondoltam, hogy egy olyan pólót vennél fel, amit azonos méretű férfi felsőtestre szabtak, az viszont garantáltan nem állna jól, mert nem lenne benne hely a didkóidnak.:D (és ebből kifolyólag kényelmetlen is lenne)
2017. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon bejön
2017. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!