Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom gimiből ballag, én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom gimiből ballag, én még csak 11es vagyok. És szeretne velem táncolni. De én nagyon félek, nem akarom h mással táncoljon. Lámpalázas is vagyok, és félek h elájulok?

Figyelt kérdés
Ötlet hogy mit tegyek?

2017. szept. 1. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondj el tánc előtt két "Miatyánkot." Jó táncolást :) Lámpaláz miatt nem érdemes lemaradni az ilyen eseményekről. Aztán meg csak bánni fogod.

20/F

2017. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

"De én nagyon félek, nem akarom h mással táncoljon. "

Ha ennyire bízol benne, akkor ne húzd hónapokig a kapcsolatot, hanem most szakíts.

2017. szept. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Biztos hogy ezt lehet egyáltalán? Általában osztálytársakkal kell táncolni.
2017. szept. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

3-as, az érdekes lett volna, nekünk 12 lány, 4 fiú volt az osztályátlag. :D


Kérdező, ha ennyire nem bízol benne, inkább szakíts most.

2017. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Stark2000 ***** válasza:
38%
Egyetértek az elsővel. Én nekem idén lesz szalagavató, de már most eljárt a fejemben az, hogy kivel lehetne elmenni és táncolni egyet. Tudom magamról, hogy úgyis megbánnám ha nem kérnék fel valakit táncolni. Szerintem te se hagyd ki. Már most tudom, hogy megbánnád. :P
2017. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

egy táncból még nincs semmi :)

amúgy ha be vállalod, menni fog, ha félsz akkor hanyagold a dolgot, annál rosszabb lesz :D

nincs semmi abból, hogy mással táncol :D

2017. szept. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha tancolsz csak ra es a zenere figyele. Amikor elsos szinis voltam, akkor pedig beleneztem a fenyekbe, amik ugy elvakitottak, igy nem lattam a kozonseget :D a masodik eloadasra meg is bantam es rajottem h csak bekepzeltem :D de viszont biznod kene benne. Ha pl egyetemre megy, akkor nem teheted meg, hogy kiszakitod a csoportjabol, mert parazol miatta
2017. szept. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem lennék féltékeny hogy mással táncol. Bízok benne. Csak rossz lenne nézni hogy nem volt hozzá bátorságom. Meg hát nem ismerem az osztálytársait és hát eléggé nagyon visszahúzódó vagyok.
2018. márc. 21. 19:15
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Mit keresel te párkapcsolatban??
2018. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!