Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok az exemre,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok az exemre, holott már nem szeretem, és egyébként is: ÉN szakítottam vele! Miért van ez?

Figyelt kérdés

Eleinte odáig voltam érte. Aztán kiderült, hogy elso percben megtetszettem en is neki. Utana nem sokkal talalkozgattunk, összejöttünk. De kiderült, hogy borzasztóan idegesítő srác, amit eleinte elnéztem, hisz csak szerelmes, de fel év után mar elvárta, hogy a barátaim helyett vele legyek mindig, meg eleg egoista is volt... Mindegy, szakitottam vele.

Olyan 3 honapja összejött egy masik lánnyal, es kicsit féltékeny vagyok ra. A lany amúgy amolyan "sulirib@@@nca". Szep, de belül nulla, es az egoizmusa határtalan. Szerintem az lehet a baj, hogy nem tudom felfogni, hogy egy ilyen lany miert érdekli ot, mert ez azt jelenti, hogy az en szintemre emelte vagy nem? Nem vagyok egoista, csak egy átlag lánynak tartom magam.

Mar biztosan nem szeretem a fiut, de mondom: gyakran kissé féltékeny vagyok arra a lányra.

Mellékes: Majdnem 2 éve szakítottunk, és egészen addig, míg meg nem ismerte a lányt (4 honapja kb.) engem szeretett.

Azóta voltam szerelmes egy masik fiúba is, de akkor is féltékeny voltam. Pedig iszonyatosan szerelmes voltam.

Szerintetek mi bajom van? Önzőség? :( Köszi szépen a válaszokat!


2017. szept. 5. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
nem féltékeny vagy, hanem irigy
2017. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a mostani exem is féltékeny bárkire akivel beszélek. Ő azt mondta, hogy ilyen egyéjszakások nem érdeklik szakítás után, de ha valami komoly alakul, akkor megőrül.


Az előző exem pedig visszamenőleg is féltékeny volt. Valaki elkérte tőlem a leckét, és ha szép volt, ha

csúnya, ki volt akadva.


Vmiért nem lepődök meg a kérdésen.


20F

2017. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%
Ne fuss olyan szekér után ami nem áll meg.
2017. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!