Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit írjak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit írjak a barátnőm apjának, hogy elengedje találkozni velem?

Figyelt kérdés

Ugye az van, hogy én és a barátnőm 8 hónapja ismerjük egymást, és ez idő alatt pedig, 1x szakítottunk de újrakezdtük és együtt vagyunk. A szüleik nem engedik meg, hogy találkozzon velem, és titokban találkozgatunk néha..


Azt nem értem, hogy miért nem engedik meg?

15 évesek vagyunk, és szerintük 17-18 évesen kéne majd talán.. mert hogy ők most akkor ismerkedtek meg egymással..


Meg lehet ez kissé durva fogalmazás szülőkre, de elég köcsögök tudnak lenni, és nem érdemlik meg a szülő kifejezést.. Azért is, mert borzasztóan bánnak a barátnőmmel.. telibe szarják, meg az anyjával elkezdett vitázni, és az apja pedig, megfogta és berakta a zuhany alá (ruhával együtt..), mert hogy nem hallotta a TV-t meg fürödjön le..


Az ikertesója is elég gerinctelen amúgy.. leszarja, meg azzal akarja zsarolni, hogy ha nem csinálja ezt meg azt akkor, elmondja az anyjának, hogy találkozgattunk meg ilyenek.. És ezzel engem is tönkrebasz..


Ráírtam az apjára, hogy csak egy találkozásról lenne szó.. ugyanis mindennap lenne alkalmunk találkozni, ott megyek el a sulija előtt.. és ő is hasonló időben jön ki..

És nem engedik, mert hogy ilyenkor még korai...

Ráírtam és azt mondja ne erőltessem a dolgot, aztán meg telibeszart..


Mit kéne csináljak? Bocsánat ha hosszú lett, viszont így érthető csak. Respect annak aki elolvasta



2017. szept. 6. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszer minden apának be kell látnia, hogy amitől talán a legjobban félti a lányát, az megtörténik. Márpedig előbb utóbb megfog, de van, aki nem szivesen engedi a kapcsolatot 15 évesen. Nem neked kell a szüleivel beszélned, hanem a barátnődnek. Mondja el, hogy szeretitek egymást, hogy milyen vagy, és hogy egyátalán nem arra kell ő neked (már ha ez igaz...). Szóval jah, vannak ilyen szülők. Sokan azt hiszik, nehéz becsajozni... Sokkal nehezebb megtartani, és a szüleivel is nagyon jól ki kell jönni ahhoz, hogy jó kapcsolat legyen belőle.
2017. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hiába, már rengetegszer próbálta, az apja meg régebben még megengedte volna, már ő se nagyon gondolom az anyja rábeszélte.. de amúgy nagyon idióták és teljesen értetlenek....
2017. szept. 6. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor marad a jó titoktartási szerződés. Ikertesót a barátnőd is zsarolja meg valami jó ütős dologgal, és akkor befogja a száját. De ha mindenképp együtt akartok lenni úgy, hogy engedjék meg a szülők akkor inkább élőben beszéljétek ezt meg. Hidd el sokkal jobb élőben beszélgetni a szüleivel. Ha az előttem író is említette ezt ezer bocsánat nem olvastam át.
2017. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Élőben nem beszélgetnének velem úgyse, az apja is megmondta, hogy nem fog nekem válaszolni.. Meg egyáltalán leszarnak engem is..


A sulinál meg az a baj, hogy egyszerre jönnek ki.. Szóval simán beköpné az ikertesója..

2017. szept. 6. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Ti játszogattok egymással (szakítunk, majd mégsem) és ŐK az éretlenek?


Hát, nem is tudom, mellesleg én sem örülnék egy olyan párnak, akivel hol együtt vagy a gyerekem, hol nem.

2017. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Te pontosan azt sem tudod miken ment át ő a szülei miatt, mindent ők döntenek el, meg nem is hagyják, hogy válaszhassanak.. beleszólnak a magánéletükbe.. pl. angol szakra ment, holott nem is akar meg ilyenek.. meg pofán is vágják igazságtalanul stb..


Elmondanám 1x szakítottunk mert volt ez az, aztán pár hónap múlva ő rámírt és újra beszélgettünk, attól hogy volt 1 szakítás attól újra lehet kezdeni de hát jólvan te tudod..

2017. szept. 7. 15:00
 7/9 anonim válasza:

Borzalmas szülei lehetnek, milyen apa az olyan, aki berakja a lányát a zuhany alá, mert nem hallja a tv-t...? Itt gyakorin amúgy mindenki a szülőket védi, (gondolom, mert csak az ő szemszögükből képesek átlátni a problémát). Már nem vagyok tini, de még mindig frusztrál, ha egy fiatal a problémáiról ír, és a "nagy okosok", azt írják "tinihiszti". Honnét tudják? Az én a "tinihisztimmel" sem foglalkoztak és felnőttként pszichiátriára kerültem. És amúgy azért "hisztiztem" annyit, mert a szüleim foltosra vertek az iskolában pedig molesztált egy fiú. Napp mint nap, éveken át. A rendőrség vetett véget a dolognak...

Én mindig is úgy voltam és vagyok vele, hogyha valakinek akármilyen jelentéktelennek is tűnik a problémája, az számára tragédia és azon függ az élete. Fontos! Pláne ilyen korban fontos minden. Egész életet meghatározó tapasztalatokat szerez ilyenkor egy ember. És azt megértem, hogyha aggódnak érte pont emiatt a szülei, mert összetörheted a szívét. De ha az rá a megoldásuk, hogy behajítják a lányukat a zuhany alá, meg veszekednek vele, akkor bizony értetlenek, éretlenek és NEM érdekli őket a lányuk boldogsága csak az, hogy kontroll alatt tartsák.

Miért nem lehetne ezt veled együtt megbeszélni? Miért kell tiltani, ahelyett, hogy veled együtt közös programokat szerveznének. Hogy megismerjétek egymást... nem is értem. És bár az írásod alapján nem tartalak érettnek egy párkapcsolatra, az viszont igenis nagyon szép és bátor dolog tőled, hogy normálisan udavrolsz, keresed a lehetőséget a találkákra és még a szülőkkel is felveszed a kapcsolatot. Az én első szerelmem 1x beszélt a szüleimmel, pedig 6 hónapig voltunk együtt és nem titkoltuk. Sosem kereste velük a kapcsolatot semmilyen felületen. Ő 17 volt én 13-14.

2017. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Eléggé ráerőltetnek minden dolgot, és az ikertesóját is dicsérik, meg ő benyal a szüleinek, mert most ők is viszonozták ezt.. És igen talán féltik egy kicsit.. De akkor is az szemétség, hogy simán találkozhatnánk minden egyes nap, nem menne a tanulás rovására sem.. mindennap ott megyek el a sulija előtt, és hasonló időben végzünk, ez szemétség.. Meg most az anyja azt mondta, hogy ha így folytatja akkor "büdös kis k***a" lesz belőle :) Ilyeneket mond egy szülő a gyerekének, és ha ő kimond egyetlen egy csúnya szót is akkor már pofán vágják..
2017. szept. 7. 17:41
 9/9 A kérdező kommentje:
Valaki nem tudna segíteni? :'( kajak már depressziós vagyok emiatt.. akit a legjobban szeretek és nem láthatom..
2017. szept. 12. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!