Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az egészről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az egészről?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon kedves meg rendes viszont nem igazán az én ideálom. Valami még is tetszik benne, ám a probléma ott van hogy én közben nézem a helyesebb pasikat és flörtölök. Igazából a belülről tetsző sráccal(Pisti) vele még csak ezután randizunk. Szégyenlem magam hogy ilyen rendes pasi velem beszélget és én meg ezt csinálom. Pistivel még nincsen köztük semmi.

Kérlek segítsetek mert össze vagyok zavarodva.


2017. szept. 8. 23:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
85%
Pisti le lesz koptatva mikor jön majd Béci tizenkettes ikúva', megmutassa a bunkósbot készletét, kicsit villog a hetvenes karjaival és Pisti létezése is elfelejtődik.
2017. szept. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Ízesen fogalmazott, de ketteskével értek egyet :D

Addig érdekel még nem kezd flörtölni veled egy "szépfiú". Inkább hagyd, ne adj neki reményt, mikor nincs sok esélye nálad! Max barátként fogsz tudni ránézni.

2017. szept. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Menjetek el randizni, és majd kiderül merre tovább. Erre nem nagyon lehet mást mondani. Vagy alakul valami benned, vagy nem. Ha nem akkor ne játssz vele tovább, ne erőltesd mert úgysem lesz semmi belőle, csak Pisti fog koppanni előbb-utóbb.
2017. szept. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Mi a kérdés? Hogy gerinctelen legyél vagy nem?

Ha nem érdekel eléggé a rendes srác, akkor hagyd békén. Nem lesz neki attól jobb, hogy beleéli magát valamibe, aztán első szóra elvisz téged a nagymenő szépfiú.

2017. szept. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Hagyd békén a Pistit, ne húzd az agyát. Téged nem érdekel ez a Pisti, habár valójában egy Pistiéhez hasonló belső értékekkel rendelkező másik Pistire vágysz, egy level 99 izomzatú, level 99 sármmal rendelkező Pistire.
2017. szept. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de hány éves vagy?
2017. szept. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Még egész fiatal és tapasztalatlan. Köszönöm minden értelmes válaszadónak, nem szeretném bántani őt ezért kérdeztem hogy mit csináljak. Elmegyek vele kajálni egyet de csak is mint barát. Igen olyan pasit szeretnék aki tetszik és rendes, udvarias, és kedves. Elhihetitek hogy változni szeretnék ezen a téren.
2017. szept. 9. 01:23
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem kell az nekem hogy nagymenő legyen csak fogjon meg elsőként a külső tulajdonságaival utána pedig a belső jó és kedves dolgaival.
2017. szept. 9. 01:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell kompromisszumot kotnod. Ha nem vonzodsz hozza, minek lennel vele? A rendesseg nem eleg egy kapcsolathoz. Egyikojukkel sem jarsz. Ne legyen lelkiismeretfurdalasod. Ismerd meg mindkettot es donts.
2017. szept. 9. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pisti már meghívott randizni vagy úgy érted hogy majd szeretnél vele egyet?
2017. szept. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!