Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről az egészről?

Figyelt kérdés

Életem nagy szerelme 2 év után megcsalt majd szakítottunk.Nemcsak jártunk de barátok és osztálytársak is voltunk.Közös volt a baráti körünk.Én még mindig fülig szerelmes vagyok az exembe sajnos.Szakítás után többször lefeküdtünk de csak arra kellettem neki. :(

Nemrég 3 barátja is bepróbálkozott nálam.Hozzáteszem a szakításunk óta eltelt már 1 év.Szoktunk beszélni az exemmel de már távol is vagyunk egymástól és inkább nyírjuk egymást. :( Én azóta nem jártam és nem gondoltam senkire úgy.

Ő volt életem első szerelme.

Ma átjött hozzám a legjobb barátja és megkérdezte járnék-e vele.Azt mondta tetszem neki és tisztel és sajnálja hogy az exem megalázott és mindennek lehordta őt stb.Kérdezte járnék-e vele.Én időt kértem.

Régóta ismerem havernak jó.Velem kedves és lehet rá számítani.De nem vagyok szerelmes belé.Én az exemet szeretem.És ő mondjuk tudja is... Viszont most hogy szétment a baráti körünk a szakítás miatt is itt maradtam magányosan az exem és a barátaink nélkül...Most jól jönne egy barát.. :/

Mit tennétek?

20/L


2015. ápr. 10. 23:36
 1/1 BulmaSwan ***** válasza:
Én nem nagyon értem miért beszélgetsz egy olyan emberrel aki megalázott téged, én szóba nem állnék ilyen emberrel, de a te dolgod. Te ne legyél olyan mint az exed, ne csapd be a másik fiút. Első lépésnek szerintem felejtsd el az exed. Úgy semmiképp se gyere össze senkivel, hogy mást szeretsz/ nem vonzódsz a fiúhoz.
2015. ápr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!