Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről az egészrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az egészről, normális, hogy rosszul esett?

Figyelt kérdés

Hosszú ideje ismerjük egymást, kb fél éve járunk. Tudom, hogy elég nehezen végezte el az egyetemet, és pár éve államvizsgázott csak le. Amikor rákérdeztem, hogy mi történt, mi volt a baj, azt mondta, hogy nem akar erről beszélni. Soha nem cikizném érte, bármi is történt akkor, de nagyon rosszul esett, hogy nem mondta el, ennyire nem bízik bennem... Normális ez részéről? Illetve túl érzékeny lennék, mert nagyon rosszul esett ez?

24L


2017. jan. 13. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
El kell fogadni, hogy minden ember életében vannak olyan dolgok, amiről nem szívesen beszél. Nem azért, mert nem bízik meg benned, hanem azért mert valamiért fájdalmas neki az emlék. Ha nem befolyásolja a mindennapokat, akkor hagyd, egyszer majd úgyis elmondja, ha akarja.
2017. jan. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy tok folosleges dolog. Nem normalis, hogy ilyenen aggodsz. Mi lett volna, ha csak erettsegije van? Akkor azert nyuzod, hogy miert nem ment egyetemre? Nem beszel rola, mert lehet, hogy ot nem is erdekli. Lehet, hogy egyszeruen csak azert sikerult igy, mert egy teljesen atlagos egyetemista volt, es tul sokat ivott, meg bulizott.
2017. jan. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, hogy milyen a legmagasabb végzettsége, de nekem ez úgy esett, mintha nem bìzns bennem. Az én egyetemi életem se úgy alakult, ahogy szerettem volna, mégis, ha rákérdezne, elmesélném neki.
2017. jan. 13. 08:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Szimplan rajott, hogy a szakjahoz keves, es gondolom evekig vert izzadt a kettesert is, allamvizsgan meg plane. Nem kell ezt tulmisztifikalni, mert eleg megalazo ez magaban is. Nem hogy meg csevegjen rola milyen szerencsetlen volt evekig.
2017. jan. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, hogy ez rosszul esik, hiszen nem bízik meg benned.

Számomra fontos volt, hogy a párom a sötét kis titkaimmal együtt is el tudjon fogadni, így azokat a dolgokat is elmondtam neki, akiket senki másnak. Így tényleg tudom, hogy szeret és nem csak a jó oldalamat szerette meg.

2017. jan. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódd túl, valszeg valami lelki baj érhette, ami miatt nem tudott az egyetemre koncentrálni é azért nem akar beszélni róla mert még fáj. Vagy még esetleg az lehet, hogy szégyenli a dolgot.
2017. jan. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűkeg te vagy a 179. ember, aki ezt kérdi.
2017. jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!