Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen uruggyel lehetne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen uruggyel lehetne rairni egy lanyra?

Figyelt kérdés
2017. szept. 11. 09:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szimpatikusnak tűnsz, de nem tudom milyen ürüggyel írjak rád. Mit javasolnál? A "nem ismerjük egymást valahonnan?" már lejárt.
2017. szept. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szia! Tudsz palacsintát sütni?
2017. szept. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tud, ki tudja😂
2017. szept. 11. 09:51
 4/19 anonim ***** válasza:
Ezért kell megkérdezni. Ha tud, megkérheted, hogy süssön neked. Ha nem tud, akkor elhívhatod palacsintázni.
2017. szept. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Na varj...most ezt komolyan gondoltad?😀
2017. szept. 11. 10:20
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbáltam már ezt a módszert tini koromban. Az lett a vége, hogy eljött és sütött palacsintát. :)
2017. szept. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk amikor én fiatal voltam, akkor még nem volt internet, és élőben csináltam. Balaton, nyaralás, ott volt egy szép lány a parton. Mi a haverommal voltunk a nyaralójukban. Fogalmunk sem volt, mivel kellene odamenni a lányhoz, ez jutott eszünkbe. Nem akartunk sablonosat, hogy egyetlen szóval le tudjon koptatni. Meglepődött, de tetszett neki. Eljött, beszélgettünk, ettünk palacsintát. Nem éltünk vissza a helyzettel, de nem is voltunk többek 14-15 évesnél.
2017. szept. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
De az őszinteség a legcélravezetőbb mindig. Mondd el, hogy szimpatikusnak tűnik, szeretnéd megismerni, és már napok óta gondolkodsz, hogy mit írj neki, de nem jutott eszedbe semmi értelmes. Nem kell elbohóckodni. Ha bejössz neki, úgyis beszélgetni fog veled, ha meg hidegen hagyod, akkor nem lesz semmi. Ennyire egyszerű.
2017. szept. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom az eddigi valaszokat
2017. szept. 11. 10:35
 10/19 anonim ***** válasza:
57%
Ha már ürüggyel kell ráírnod és nincs mit mondanod, akkor rég rossz. Ennyire nehéz kicsit megerőltetned magad, hogy érdekes beszélgetést kezdeményezz?
2017. szept. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!