Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tökön rugott a barátnőm. Mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökön rugott a barátnőm. Mert kiabáltam vele jo meg kimondtam egy olyan szót hogy naa öröm lány Na igaz nem igy fejeztem ki Magam Akkor épp. Megbocsáltsak egy ilyet am it tett?

Figyelt kérdés

2017. szept. 11. 18:07
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szeret Csak mérgrs volt nem akartam megrugni Csak kiakadt azt mondta... Ugyhogy megbocsáltottam neki..
2017. szept. 15. 19:15
 42/58 anonim válasza:
100%
Ne etessétek már a trollt :'D
2017. szept. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim válasza:
En az orrod is betortem volna a helyeben, es meg szakitottam is volna. Orulj, ha egyaltalan szobaall veled ezez utan. Ha merges es ideges vagy, akkor sem mondasz ilyet ember! Es ne itt rinyalj! Sztem anyucit jobban erdekelni fogja, es o meg igazat is fog adni neked, mert az biztos, hogy nem nevelt meg normalisan... szanalom vagy...
2017. szept. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 A kérdező kommentje:

Anyukámat a szádra Ne vedd igen is tisztes nevelést kaptam tőle

Isten nyugosztajja

Semmi közöd Az életemhez Ugyhogy belehet fejezni Az ocsárolást utolsó

2017. szept. 17. 19:08
 45/58 A kérdező kommentje:
Hát srácok kidobjam.. állandóan felhoxza a témát meg már tökre olyan Mint ha ő lenne a fönök már bármit mondon tökön rugással fenyeget.. Csak. Viccelek vele És tökön üt. Utána meg kinevet azt azt mondja De azért szeretlek ám
2017. szept. 21. 23:53
 46/58 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ne hozná fel?

Komolyan mondom szánlom amit műveltek...

Egyikőtök hülyébb mint a másik...

Rendes nevelést kaptál de ott már kihagy az agyad, hogy nőre aki közel áll hozzád nem mondod hogy qrva...

Gratulálni tudok és továbbra is azt mondom, hogy megérdemelted...

2017. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
Szerintem bocsátlsjlyál meg neki mindenképpen.
2017. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 A kérdező kommentje:

Hogyan tudnám leállitani... amiota oda rugott... ő a főnök ... :( elhagyni nem szeretném...

De ha rosszat szolok már is odaemeli a térdét vagy megmarkolja... :(

2017. okt. 25. 05:06
 49/58 anonim ***** válasza:
100%

*facepalm*


Mind a ketten hülyék vagytok.


Azóta se engesztelted ki valamivel?

Akkor ne csodálkozz, bár a részéről is elég csicskás dolog, hogy folyamat a tökeid nyomorgatására hajaz...

Nem tudom mit szól majd hozzá ha ebből meg bajod lesz...

2017. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
100%
A "csaj" se százas, de azért talán mégsem kéne rosszat szólni... Amúgy van-e ott egyáltalán mit szorongatni? Azért kérdem, mert ahogy elnézem, a lány hordja a tökeidet.
2017. okt. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!