Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen személyiségtípusú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen személyiségtípusú lányok/fiúk a legszimpatikusabbak számodra? Te milyen típusú vagy?

Figyelt kérdés
Nyilván nem úgy áll hozzá az ember (én sem), hogy csak egy adott típusú emberrel jönne össze, de olyan létezhet, hogy valamelyik típusú fiúk/lányok általában szimpatikusabbak neki. Erre lennék kíváncsi.
2017. szept. 11. 19:10
1 2
 1/12 DollarDog ***** válasza:
70%

Ez amúgy egy marha jó kérdés! Egy ilyen egész estés iszogatós GyK party keretein belül meglehetne vitatni!

Nekem amúgy (hülyén fogalmazva) az ilyen vagányabb csajok jönnek be! Persze nem azt mondom hogy csak és kizárólag az ilyen fajta lányok! Mert a barátnőm általában a kedves *cuki* személyiségű lány de emellett tud vagányabb lazább lenni!


Én amúgy a holt laza személyiségű srác vagyok! Akinél ha eget rengető gondok vannak se parázik csak mondogatja hogy megoldom! Ami az esetek 60%-ba jön be! :D

Persze van sokszor mikor túlságosan is feszült vagyok! Ilyenkor full komolyba toljuk a partyt! Mondjuk ebből ne az jöjjön le, hogy leszrok mindent! Van hogy emellett "túlságosan" is romantikus vagyok! :D

2017. szept. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Számomra mindenképpen a visszahúzódó, kissé elvont, különc fiúk a legszimpatikusabbak. De sajnos még nem sokszor találkoztam ilyennel, és amikor mégis, akkor sem volt bátorságom leszólítani az illetőt. Értelemszerűen én is ugyanebbe a kategóriába tartozok.
2017. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a jó tanuló, de laza fiúk jönnek be. Nevetessen meg, de ne legyen nagyképű, túl menő. Vigyen bele a vagányabb dolgokba is mivel én kicsit félősebb vagyok, viszont a többit amit írtam "személyiségtípusnak" az olyasmi, mint én.
2017. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem a csendes, visszafogottabb lányok tetszenek. Az az igazi zenehallgatás közben olvasós fajta, de néha azért legyen vicces, de inkább komoly, érett személyiségű legyen. Én sokszor szoktam elmerengeni dolgokon, például egy-két zene hallatán, szóval ha valaki ilyen, akkor nagy plusz pont. Tudja kifejteni a véleményét és merjen segítséget kérni és ne álljon be a tömegbe, saját személyiséggel rendelkezzen. Az őszinteséget nagyra becsülöm, talán ez az egyik legnagyobb erénye egy lánynak a szememben(ha van..). Még egy rakás dolgot lehetne írni, de most ennyi jutott az eszembe.


És én is hasonló tulajdonságokat birtoklok, mégha nem is mindet :)



16/F

2017. szept. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igazából én a MBTI-személyiségtípusokra gondoltam, de ezek a válaszok is jók.


2-es, kifejtenéd kérlek kicsit bővebben, hogy mit értesz különc és elvont alatt? :)

2017. szept. 11. 19:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Megcsináltam a tesztet. INFJ-T, azaz védőügyvéd lettem. Az nem teljesen igaz, hogy csak 41%-ban tart realistának, igazából 90%-ban vagyok az, de amúgy lehet, hogy nem rossz teszt ez. Nem igazán tudom, hogy mennyire reális ez.
2017. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ENFP vagyok. Nagyon reális ez, mivel egy nyugodt, érzelmes, álmodozó lány vagyok, aki rajong művészetekért, szeret az élet értelmén gondolkodni, másokon segíteni, barátkozni, emberek között lenni, meg is találtam ennek segítségével a nekem való szakmát. Pszichológusnak készülők. Nos, ha választanom kell, akkor egy magamhoz hasonló érdeklődésű körű fiút választok, mivel lényegében a páromban azt keresem amilyen én magam szeretnék lenni. Intelligens, laza, humoros, önzetlen, kedves, barátságos, segítőkész, művészlélek. Nagyon fontos, hogy fejlett legyen az elvont gondolkodása, belelásson olyan dolgokba, amikbe egy ember amúgy nem tud, mélyebben, más szemszögből szemlélje a világot, mert részben én is ezt teszem és meg akarom beszélni vele, mivel fontos, hogy a párom a legjobb barátom legyen. Egy dologban nem szeretném, ha hasonlítana rám. Én elég instabil vagyok érzelmileg, gyakoriak nálam a hangulatingadozások, túlságosan érdekel a körülöttem levők véleménye, szóval ezt kellene kicsit ellensúlyozni, illetve legyen nyugodtabb, mivel én néha túlbuzgó, túlságosan is lelkes vagyok, de azért benne legyen velem minden őrültségben. Úgy érzem mindenképpen a félig extrovertált félig introvertált személyiségem mellé szintén egy extrovertált illik, mivel igénylem a társaságot, a szórakozást, a tömeget ez pedig nem hiszem, hogy ínyére lenne egy introvertáltnak, amikor pedig egyedül akarok lenni egy extrovertált még csatlakozna kicsit pihizni, de egy introvertált nem hiszem, hogy eljárna velem fesztiválokra, koncertekre, túrákra, táborokba satöbbi. Talán az ESFP típusúnak tűnő fiúk vonzanak leginkább.
2017. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"de egy introvertált nem hiszem, hogy eljárna velem fesztiválokra, koncertekre, túrákra, táborokba satöbbi."


Ez nem feltétlenül igaz, attól még, hogy valaki introvertált, simán szerethet ilyen helyekre járni, max. nem fog szóba elegyedni minden szembejövő emberrel, csak azokkal, akikkel úgy látja, hogy érdemes.

2017. szept. 11. 21:14
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ez nem feltétlenül igaz, attól még, hogy valaki introvertált, simán szerethet ilyen helyekre járni, max. nem fog szóba elegyedni minden szembejövő emberrel, csak azokkal, akikkel úgy látja, hogy érdemes."


Ez rám igaz! :D

2017. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, de valahogy ekkor sem érezném elememben magam, mivel én szeretek társalogni bárkivel, ő viszont nem és semmiképpen sem szeretném, hogy rosszul érezze magát, főleg miattam ne. De végül is bármit hozhat a sors, a fenti egy sablon, hogy nagyjából milyen fiúk keltik fel a figyelmem, de ez nincs kőbe vésve. A lényeg, hogy intelligens legyen és jószívű. E kettő a legfontosabb. A többi nem is számít igazán, ha önmagát adja és ezáltal boldogok vagyunk egymás mellett. Nem is értem azokat az embereket, akik szégyellik a kiválasztottjukat kinézetük, koruk, nemzetiségük vagy egy bizonyos szokásuk miatt. Ha szereted büszke vagy rá. Az utolsó fiút, akivel bensőségesebb viszonyom volt nagyon sokan csúfolták, miszerint úgy néz ki mint a tizenkét éves Natalie Portman, szerintem az egyik leggyönyörűbb, legsármosabb fiú, akivel találkoztam.
2017. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!