Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen számodra egy ápolt/ápol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen számodra egy ápolt/ápolatlan nő?

Figyelt kérdés

Ha egy nő maga vágja a haját, nem festi,nem vasalja, mindig rövidre van vágva a körme, sokszor viseli ugyanazt a ruhát, nem használ parfümöt, már az ápolatlan kategóriába esik?

Illetve sokszor visel farmert pólóval, sportcipővel.

Nem tart igényt márkás ruhákra, minden téren megvan a maga átlagosságál.


(Tiszta, rendezett, bőre, haja, fogai karbantartva, nincs súlyfeleslege)


2017. aug. 31. 13:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%

Ez a maga vágja a haját kicsit otthoni barkácsolásnak tűnik, hogy megússza a fodrászt.

A sokszor viseli ugyanazt a ruhát nem feltétlenül jelent igénytelenséget, de lássuk be felvetődik a kérdés, hogy mikor mossa ki két viselés között.


A rövidre vágott körömmel szerintem semmi gond nincs, ha nem tövig vágja, mert az már lerágott hatást kelt.

2017. aug. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Ezekkel nincs baj.


Amikkel viszont van:


- hagymaszag

- tetű, lapostetű

- erősen hiányos fogsor

2017. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

A sokszor azt jelenti, hogy vannak kedvenc darabok, amiket egy héten akár kétszer is (persze ki van mosva)

Nagyon vékonyszálú, egy hosszra vágott hajam van, a fodrász sem csinál vele csodát sajnos, magam is le tudom vágni a végeket pár havonta

2017. aug. 31. 13:17
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az ápolatlan kategória.

Mert csak az ápolt aki festi a haját, a körmét, állandóan parfümöt használ és márkás ruhákat hord?:D

2017. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ápolatlanság szerintem pont olyan dolog, aminek nincs neme. Ha valakinek büdös a szája, izzadtság szaga van, zsíros a haja, nincs foga, tök mindegy, férfi vagy nő.
2017. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Ez inkabb picit igenytelenseg. Nem ugy igenytelen, hogy budos vagy zsiros a haja/bore, hanem, hogy nem igyekszik magabol kihozni a maximumot, tojik az egeszre.
2017. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Milyen téren a maximumot?

A hajammal nem tudok mit csinálni, hosszú, hullámos, voltam már fodrásznál, de ő sem ajánlotta frizurára vágni, mivel nem tartana szépen. (nincs ritka hajam, a dússága átlag, de olyan vékonyszálú, akár a kisbabáké)


Mire gondolsz konkrétan?

2017. aug. 31. 13:26
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem, az teljesen rendben van. Én sokkal jobban értékelem az ilyet, mint aki mindenféle mű dolgokkal másnak akar látszani, mint amilyen.
2017. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed ezt? Nem vagy ápolatlan és ezt te is érzed. Valami miatt még is elbizonytalanodtál.
2017. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hinném. Minek kell hajat vasalni? Félévente járok fodraszhoz, hosszú hajam van, nem törik. Rövid körmöm. Parfümöt használok.. imádom őket, és kedvenc ruhaim is vannak. Nem hiszem magam igénytelennek, de lehet, ezek szerint az vagyok.
2017. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!