Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen személyiségtípusú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen személyiségtípusú lányok/fiúk a legszimpatikusabbak számodra? Te milyen típusú vagy?

Figyelt kérdés
Nyilván nem úgy áll hozzá az ember (én sem), hogy csak egy adott típusú emberrel jönne össze, de olyan létezhet, hogy valamelyik típusú fiúk/lányok általában szimpatikusabbak neki. Erre lennék kíváncsi.
2017. szept. 11. 19:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én inkább az ilyen örök gyerek típusú fiúkat bírom.. aki szeret hülyéskedni,sokat mosolyog. Én pedig olyan félénk,nem bulizós vagyok lány vagyok.
2017. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én INTJ vagyok, a legszimpatikusabbak más INTJ-k, ENTJ-k, az ISTP-k és az ENTP-k, de viszonylag hamar megtalálom a közös hangot az INFJ-kkel - az képlékeny, hogy ez mennyi ideig marad is meg- határozottabban és logikusabban gondolkozó ESFJ-kkel is kijövök.
2017. nov. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!