Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök az osztály legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök az osztály legjobb csajának?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nem volt még barátnőm és már volt hogy ő mosolygott rám, megérintett. Nekem nagyon tetszik. Van egy lány osztálytársam akivel évek óta jóban vagyok és ő azt mondta rendszeresen vagyok téma a lányöltözőben hogy milyen jól nézek ki. Én nem tartom magam jóképűnek. De nem tudom hogy most mi tévő legyek. Azt mondják hogy ő kifejezetten helyesnek tart.


Nem tudom mit lépjek és hogy. Tudna valaki tanácsot adni?


16/f


2017. szept. 12. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Topkek. Irigyellek. Amúgy, ha ilyen helyzetből nem jössz ki jól, akkor nagyon topa vagy. Fogd, azt hívd el a hétvégén valahova. Ennyi. SS (sok sikert)!
2017. szept. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ő közeledni fog hozzád mint eddig, valószínűleg.

Csak legyél vele pozitív, mosolyogj vissza, ha hozzádér érintsd vissza, vedd természetesnek hogyha jobban megérint, ha közelebb kerül hozzád. Éreztesd vele, neked ez jól esik.

2017. szept. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!