Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-15 évesek miért mennek oda...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 évesek miért mennek oda a 20-25 év körüli srácokhoz?

Figyelt kérdés

2017. szept. 17. 00:39
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ja és ha kérdésetek van, akkor ne privátban írjatok. Köszi!

2017. szept. 17. 14:02
 12/28 anonim ***** válasza:
Te, azért nem mész oda, mert értelmes vagy :D
2017. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

De természetesen csináltam, de kapcsolatban, és pont ezzel a fiúval csak. Én is tanulok, erős suliban, ahol szinte (!) mindent egyetemi szinten tanítanak elég jó vagyok, emellett van párkapcsolatom is, bár néha a kettő rámegy a másikra.

Sajnálom akkor hogy ilyennek láttalak, teljesen jogosan írsz mindent, bár erős túlzással, hogy részegen és füvezve járnak suliba. Bár lehet nálatok igen. Bocsánatot kérek akkor azért, hogy az írásodból ezt szűrtem le.

2017. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Semmi baj, mindenkinek vannak előítéletei. Emberi tulajdonság. Nálunk minden fiú úgy jön be a gimibe. Van pár kivétel, de nagy részük úgy jön be. Látom te sem vagy ártatlan kislány, az sosem baj, ha tisztában vagy pár dologgal. :D
2017. szept. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Ha már itt vagyok, akkor válaszolok a kérdésetekre...


JJy.Ryn üzenete: ”:O :O :O Mit adjak Neked, Te szuper lány, hogy adj pár kontaktot a barátnőidhez? Elegem van a korosztályomból, belevaló lányokkal akarok ismerkedni!”


Nem adok meg semmilyen előrhetőséget sem az osztálytársaimhoz, mert hát nem is ismerlek... Ezt úgy értem, hogy lehet nem is az vagy, akinek kiadod magad.


kindred üzenete: ”szóval végülis neked is ezek a fiúk izgatják a fantáziád, csak nem vagy olyan merész?:D”


Én azt írtam, hogy nekem is bejönnek, de azt egy szóval sem írtam, hogy csak az idősebb korosztály tetszik. Vannak bőven ezen a földön kedves, nem gyerekes 14-15-16 évesek, akiknek nem csak szexre kellenek a lányok, csak keresgélni kell, amit én azért nem csinálok, mert mint írtam, nem szeretnék még párkapcsolatot.


csipkebogyóvessző üzenete: ”Te lány vagy amúgy?”


Igen, lány vagyok.

2017. szept. 17. 14:45
 16/28 anonim ***** válasza:
Kérdező! Te sem vagy egy ártatlan kislány?
2017. szept. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Persze, mint kb minden korosztályombeli, tisztában vagyok elég sok dologgal, sőt. De még a jobb véglet vagyok, aki szerelemből, és csak egyetlen emberrel, akivel párkapcsolatban van csinálja.
2017. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy. Én nekem eddig nem volt komoly párkapcsolatom. A 14 éves lányok annyira nem jönnek be, mint a 16 évesek. :(
2017. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
#16, Mármint ezt most, hogy érted?
2017. szept. 17. 19:14
 20/28 anonim ***** válasza:
Hogy te már átestél a tűzkeresztségen? Nem akarok pontos dolgot leírni, de szerintem sejted mire célzok. (Furulyázás/kézimunka) Ha 16 évesen nem történik meg te lennél az egyetlen lány, aki 16 évesen nem csinált hülyeséget. :D
2017. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!