Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-15 évesek miért mennek oda...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 évesek miért mennek oda a 20-25 év körüli srácokhoz?

Figyelt kérdés

2017. szept. 17. 00:39
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ja értem... Hát én jó kislány vagyok és még egy jópár évig az is szeretnék maradni. Meg egyébként sem izgatnak engem túlságosan az ilyen dolgok.
2017. szept. 17. 19:36
 22/28 anonim ***** válasza:
Elveszlek feleségül. Legalább nem fogsz megcsalni. 😂
2017. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
fiuként én azért mert velük tudok politikáról haditechről és töriről dumálni:DDD 14F
2017. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azon mulik hogy valaki 'atesett-e a tuzkeresztsegen' hogy milyen ember es hogy meg fog- csalni. Ha el venned felesegul es csak veled csinalna ilyeneket, egy ido utan tuti eszebe jutna hogy milyen lehet massal. Szoval valoszinubb hogy o fog elhagyni vagy megcsalni, mint egy olyan aki atelt mar dolgokat. En peldaul a mostani baratommal csinaltam mindent, elotte csak nadragon keresztul simogattam, alig csokoloztam etc. Megis erzelmileg megtapasztaltam dolgokat, nem vagyom masra. Ez miatt nem vagyok rybanc vagy barmi negativ jelzos lany. Ez termeszetes egy 16 eves lanynal ha csinalt ilyeneket (mas ha valaki fuvel faval b4szyk minden hetvegen, nagyon mas)

Amelyik lany meg nem tapasztalt meg ilyeneket, lehet azzal van a baj.

17-es voltam

2017. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Csak vicc volt, de sokan nem értik a poént :D
2017. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem viccnek tűnt, tényleg elhittem hogy van ilyen agyhalott ember :D
2017. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
De kedve vagy.
2017. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
kedves*
2017. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!