Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hasonló történt veletek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

David134 kérdése:

Hasonló történt veletek?

Figyelt kérdés

Még kb. nyár előtt 1-2 hónappal megismertem egy lányt az interneten és elkezdtünk beszélgetni Facebookon.Egész jó volt bár kicsit szűkszavú volt.Humorosnak tartott és jófejnek.Majd kaptam egy lehetőséget és meglátogattam Pesten.(Miskolcon lakom)Kicsit nehezen te találkoztunk és még fotóztunk is.Gondoltam hogy innentől kicsit jobb lesz és többet fogunk beszélni.A találkozó után 2 nappal volt a születésnapja és gondoltam fel is köszöntöm a kis humoros formámban.De valahogy csak nem nézte meg az üzenetem.Vártam pár napot de továbbra is semmi.Eközben végig aktív volt a facebookon mert a többi embernek tudott válaszolni.Posztokat is lájkolgatott de semmi.Nem értettem hiszen olyan jól elvoltunk de aztán úgy voltam vele majd megnézi ha akarja.A nyár utolsó hetében már ráírtam,hogy nincs-e valami baj vagy tettem-e valami rosszat.Továbbra se nézte meg.Érdeklődtem ismerőseitől ők azt mondták nagyon elfoglalt.(Posztokat továbbra is aktívan nézte)

Ma felmentem a profiljára és gondoltam kitöröm mert úgy se ír,de láttam hogy ő már korábban törölt.Na itt volt az a pont,hogy elmész oda ahova nem süt a nap.Egy lányban ennyi gerinc nincs az hihetetlen.Különösebben nem érdekel csak kíváncsi vagyok nektek volt-e hasonló story.



2017. szept. 17. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Engem ez a "Nem akartalak megbántani" szöveg basz fel sokszor.

Utálom a hazug embereket, és nem egyszer estem bele ebbe, hogy a lánynak mondjuk nem jövök be, de nem képes elmondani, csak jönnek a kifogások, Hogy ő most épp olvas, épp fáj a feje, épp álmos. És képes ezt csinálni hetekig. Rákérdezek hogy mi ez, és nagy nehezen kinyögi hogy nem akar tőlem semmit. Persze azért nem mondja meg, mert nem akar megbántani.

Engem valahogy mindig ezzel sikerül megbántani, hogy valaki nem őszinte velem. Semmi bajom vele ha nem jövök be neki, nekem sem tetszik minden lány. De mondja meg őszintén és kész :D


De ilyen is volt sokszor, beszélgetek a lánnyal (akár itt gyakorin) tök rendes, jófej, elvagyunk, egyszer csak lelép, nem mondd semmit, nem keres, nem válaszol. Hát az ilyenek is rohadjanak meg ott ahol vannak :D

Legalább annyi, hogy bocs, de utállak, nem érdekelsz. Vagy valami :D

2017. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!