Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szimpla elmeleti kerdes (? )

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpla elmeleti kerdes (? )

Figyelt kérdés

Egy 15 eves sracnak mennyi eselye lehet egy 16, esetleg 17 eves lanynal? A kerdes meg mindig elmeleti.


A valaszokat, ha kerhetem %-ban adjatok meg. Illetve kifejtosebb valaszoknak is orulnek, hogy, ha van esely akkor miert es ha nincs akkor miert...Persze tudom, hogy ez egyenfuggo, de megis kivancsi vagyok nehanyotok valaszara.

Koszi-koszi:)


2017. szept. 17. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Engedd el tesó, kevesebb mint 0,00001%
2017. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat gondoltam, de szerencsere meg mindig csak elmelet:D
2017. szept. 17. 23:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért többet is elárulhatnál. Mert azért ez sok mindenen múlik. Azon, hogy hozzád hogyan viszonyulnak az emberek, tehát te vagy a suli vezető egyénisége, vagy a srác, akit szivatnak a klotyóban. Ugyanígy nem mindegy, hogy a csaj a suli number 1 csaja, vagy inkább a visszahúzódó típus. Mert alapvetően az, hogy te 15 vagy a csaj meg 16 tök mindegy. 1 év nem számít.
2017. szept. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, tisztaban vagyok ezzel. Irtam is, hogy egyenfuggo, ezzel gondoltam arra, hogy rajtam is sok minden mulik. De, hogy kicsit jobban reszletezzem: Nem az vagyok akit a wcn szivatnak, altalaban csendben vagyok, de megesik amikor beszedesebb. Az, hogy number1-e jo kerdes, mert tobb aranyos lany van akit lattam:D de persze kinek mi. Ugy latom ez a reszletezes nem sikeredett tul jora, na mindegy^^
2017. szept. 17. 23:21
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Ez a fizikai és a lelki érettségedtől függ. Ha gyerekes vagy, akkor esélytelen. (2%) Ha érettebb gondolkodású, de még gyerekes külsejű, pl nagyon vékony, alacsony vagy, akkor kevés esélye van (31%), ha testileg is, és gondolkodásban, beszédben stb már nem vagy egy általános iskolás szintjén, akkor a korod nem befolyásolja az esélyeidet, azaz a személyiségeden múlik (szóval a kor tekintetében 100% is akár)18/l
2017. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt:)
2017. szept. 18. 17:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Saját magamból kiindulva bocsi de nincs. Sokszor még a korombeli srácokat is éretlennek tartom (külsőleg , belsőleg egyaránt).

Kivételek persze mindig lehetnek ,de bevallom őszintén még nem nagyon találkoztam olyannal. Engem speciel zavarna ha a barátom fiatalabb lenne nálam , mert valahogy igénylem azt hogy valamivel tapasztaltabb legyen az életben és tudjon tanácsokat adni ha úgy adódik.

És most itt nem arra kell gondolni hogy apakomplexusom van. De nálam jelenleg így minimum 17 , maximum 20 a korhatár.

17/L

2017. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Bocsi elírtam minimum 18.
2017. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nincs ezzel baj, abban meg igazat is tudok adni, hogy kivulrol tenyleg eretlennek tunnek sokan. Legalabb ezzel is valami ujat tudok. Koszi a valaszt:)
2017. szept. 18. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!