Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Új srác, vajon tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új srác, vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Gyakran látjuk egymást folyosón, meg tesink is együtt van. Már az első hetektől bámul engem, mostanság nekem is megtetszett és én is gyakran bámulom. Egy ideje állandóan szemezünk, mosolyogtam is rá, ő is kis félénken rám. Vissza néz rám néha ha ő megy el előttem. Szerintetek van rá esély hogy tetszem neki valamennyire?

Ma teljesen olyan volt mintha rám akarna köszönni, csak nem meri. De annyira aranyosan viselkedik, látszik hogy zavarban van :)

17/L



2017. szept. 25. 21:23
 1/2 anonim válasza:
100%

Megvan rá az eselyed h tetszel neki! Az ilyen srácok, mint tő nehezen kezdeményeznek, talán félnek h elszurnak valamit es ezzel elvesziti az erdeklődésedet...(tapasztalatbol tudom :) ) probálj ovatosan kezdeményezni, beszelgessetek pl: kerdezd meg hogy van, ha már jobban megismerkedtetek, azt is megkerdesheted h mondjuk, nem akar e fagyizni, vagy hát ilyen idoben egy forrocsikira, vayg amit akarsz.. a lényeg h ne kapkodd el!

Nagyon szoritok nektek, remelem boldogok lesztek! <3 :D

15/L

2017. szept. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első kommentelővel mindenben egyet értek és én is csak sok szerencsét tudok kívánni és ne siesd el! :)
2017. dec. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!