Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom szünetet kért. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emoka5 kérdése:

A párom szünetet kért. Mit tegyek? Lehet még esély a folytatásra?

Figyelt kérdés

Bonyolult a történet.

Párom 4 évig együtt volt az exével. Egy évig együtt éltek. Decemberben összejöttünk,de ő még vele élt. Márciusban elköltözött tőle. Mi majdnem mindig együtt voltunk, mert nem tudott nélkülem élni. Eltelt azóta másfél hónap. Jól megvoltunk. Meg tudtunk beszélni mindent, sosem veszekedtünk. Egy hete azt mondta, hogy ne menjek mert időre van szüksége. Szórakozni akar,egyedül akar lenni, a haverjaival akar lenni, szóval bárkivel csak velem ne. Azt mondta, hogy szeret, de nem tudja mi lesz, nem tudja mit akar. Azóta nem keresett, nem találkoztunk. Bár a találkozás elkerülhetetlen, egy munkahelyen dolgozunk. Én még mindig szeretem. Nagyon hiányzik.


24/nő



2017. ápr. 30. 13:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

Te voltál az az ugródeszka, amit ahhoz használt, hogy le merjen lépni az előző gajra ment kapcsolatából. És mivel most már nincs rád szüksége félre rakott talonba, hogyha elfogy a dugható punci, majd újra előszedjen üríteni.


Én javaslom, hogy egy elegáns karlegyintés keretében ints teljes búcsút neki, és keress valakit, aki ember számba vesz.

2017. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. ápr. 30. 13:21
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is hasonló dolog történt. Engedd el, itt már nem hiszem, hogy lesz folytatás. Írtam ki én is egy kérdést, a válaszokat olvasd el, van köztük nagyon hasznos is. Kitartást!

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..

2017. ápr. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sokat segített

Elengedni még nem tudom, nem vagyok rá képes, majd idővel talán jobb lesz

2017. ápr. 30. 14:11
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Szünet = van valaki képben, le kéne feküdni vele, de ha mégsem jön össze, akkor azért állj készen, mert jövök vissza



Szóval igen, van esély a folytatásra, ha a másik nő pattintja idő előtt, a kérdés mindösszesen az, hogy neked kell e ezek után (a következő szünetig)

2017. ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Természetes, hogy még nem tudod elengedni, én lassan egy hónapja próbálkozok, a héten már kicsit jobb volt, de az este megint előjöttek az emlékek, és ismét sírva aludtam el. Készülj fel rá, hogy sok időbe telik majd, mire végleg elengeded.
2017. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem, nem lesz jobb. Nem egy plüssállat vagy amit ide-oda lehet rakosgatni. Becsüld már magad b+! Mit gondolsz, ha így viselkedsz nem fognak lábtörlőnek nézni ? Nem csak az aktuális hapsid, akárki más. Férfiaknak is ezt javaslom ilyen helyzetekben. Itt nem arról van szó, hogy "nyuszómuszó egy órácskát meditálnék magamon egyedül". Ne a te problémád legyen már, hogy a másik önmagával nincs tisztában. Legyél már ember, te leány!

30/f

2017. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Az idővel jobb lesz talán azt igazából úgy értettem hogy idővel majd elengedem, majd könnyebb lesz elengedni.

De ma megkaptam a várva várt választ. Nem bírtam tovább írtam neki. Azt írta nem akar velem beszélni, kibékült az exével. Hát ennyit erről.

2017. ápr. 30. 15:27
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor most legyen tartásod, bármennyire is fáj, és egyrészt ne keresd (ha lehet ne is nézegesd mindenféle online felületeken), és ha netán kiderül, hogy az exének csak 3 napra kellett játszani, akkor gondold végig, leginkább papírzsepinek kellesz neki, ha kell beléd üríti, de utána eldob a fenébe.
2017. ápr. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hallgass 9esre. Lehet, hogy még nem így látod, de szerencséd van. Megspóroltál rengeteg időt.

30/f

2017. ápr. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!