Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érzek semmit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
Volt egy plátói szerelmem ami már elmúlt, viszont most hogy nézelődök pl suliban vannak egész helyes fiúk és azt gondolom hogy tetszik a fiú de mégsem érzem és úgy viselkedek vele mint egy haverral.Mostanában egyre több ilyen esetbe esek bele.Volt hogy ismerkedtem fiúval és vágytam rá, az érintésére is és mikor találkoztunk akkor elmúltak ezek az érzések és nem is arról van szó hogy rosszul nézett volna ki.Viszont azt sem érzem hogy akinél volt plátói szerelmem abba még szerelmes lennék.Olyan mintha elhaltak volna az érzéseim.

2017. okt. 13. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a kamaszkor.. Egyszer ez kell aztán hoppá mégsem, mert megint más kell.. (ismerős szitu!)..Ez főként a tini korosztályra jellemző.
2017. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is nemrég "gyógyultam" ki egy ilyen plátói féleségű dologból, próbáltam én is nézelődni más lány felé de nem tud megtetszeni egyik sem arról nem is beszélve, hogy belsőleg valószínűleg 0ák, tucatcsajok.

Úgyhogy nemtudom a kérdésedre a választ, azis lehet, hogy nem vagyunk túl rajtuk csak ezt mondjuk magunknak, ennek ellenére egy percig sem fogok utána vágyakozni(ez az én esetemben elvi dolog). Vagy csak egyszerűen nem fog meg minket senki más, de ez reméljük változni fog. És ahoz, hogy megtetszen valaki nem helyesnek meg szépnek kell lennie hanem valami megmagyarázhatatlannak:D, az az igazi amikor le sem tudod venni róla a szemed és boldog vagy miatta, legalábbis nekem, enélkül én el sem tudok senkivel se képzelni semmit.

2017. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ah nagyon egyetertek a masodik valaszoloval
2017. okt. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!