Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzek iránta semmit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzek iránta semmit?

Figyelt kérdés
Barátnőm kiment Németországba 3 nappal ezelőtt...5 napja mikor leesett hogy nem lesz velem 3-4 hónapig olyan volt mintha soha többet nem látnám és nyagyon szarul ereztem magam és sirtam...Most meg, hogy nincs itt nem érzek semmit néha sirnék, de ennyi nem hiányolom..De se boldog, se szomoru olyan semmilyen vagyok... 16/F

2017. szept. 8. 10:14
 1/6 A kérdező kommentje:
És ez azt váltja ki belőlem, hogy azért van mert nem szeretem..De próbálnék ellene küzdeni...De igy tényleg mintha nem is lennék..
2017. szept. 8. 10:15
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Felejtsd el. Felnőttek közt sem mindig működik a távkapcsolat, gyerekek közt szinte lehetetlen. Ha időtök volna is hogy találkozzatok, akkor sincs se kocsid, se pénzed hogy meglátogasd. Elment. Ennyi.
2017. szept. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha az ember igy áll hozzá és nem küzd az érzéseivel biztos nem megy...
2017. szept. 8. 11:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha itt tudta hagyni az ismerőseit, nem gond ha te is túl tudsz lépni a dolgon. Sikerült objektíven látnod a dolgot. És lezártad magadban a szeretetet. Ez akkor nehéz általában, ha váratlanul, felkészületlenül érinti az embert, vagyis nem talál rá magyarázatot. Mikor nem tudod, hogy valójában szeret, szeretett-e egyáltalán téged. És nem tudod utáljad-e, vagy várjál-e rá.
2017. szept. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Mondjuk ha az ember igy áll hozzá és nem küzd az érzéseivel biztos nem megy..."

Aranyapám! Az érzés az ÉRZÉS. Azt észérvekkel megba52ni nem lehet. Az vagy érzed, vagy nem, és ha nem a fejedre állhatsz, akkor sem fogod érezni. Fogadd el, hogy ennyit ért a "szerelmed". Majd jön más, és talán komolyabb lesz, mint ez a lepkefingnyi diákszerelem.

2017. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*Azt vagy érzed, vagy nem, és ha nem,
2017. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!